Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Prosze doradźcie jakie alumki do A4 B5


BEKACZU

Ktore felgi wybrac ?  

  1. 1. Ktore felgi wybrac ?

    • Felga nr 1
    • Felga nr 2
    • Felga nr 3
    • Felga nr 4
    • Felga nr 5
    • Felga nr 6
      0
    • Felga nr 7
    • Felga nr 8


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Nosze sie z zamiarem zakupu nowych felg aluminiowych 16'' do mojego autka, ale nie do końca wiem jakie kupić tak żeby spasowały idealnie i aby autko sie fajnie prezentowało. W gre wchodzą tylko i wyłącznie felgi 5 ramienne, zeby wiecej odkrywaly niz zaslanialy optycznie robily wrazenie dużych, bo niektore to wygladają jakby wazyly tone i wydają się strasznie maleńkie. Oto kilka fotek felg nad którymi bym sie zastanowił (nie sugerujcie sie ze na 4 śruby itp bo chodzi tylko o kształt) prosze oceńcie które lepsze, a jeśli macie namiary na jakąś firme czy sklep sprzedający felgi w przystępnych cenach to prosze o namiary.

FELGA 1

FELGA 2

FELGA 3

FELGA 4

FELGA 5

FELGA 6

FELGA 7

FELGA 8

FELGA 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CENTRON

takie same ma wojtas-audi , dzwonilem do tej firmy ale nie mają i raczej nie bedą juz ich mieć, a najbardziej mi sie podobają

Dobrze, przynajmniej unikatowe sa :lol: Nawet moja A4 tam w ich fotkach jest :cool:

A co do felg to juz Ci pisalem DRAG RACING 1 - Ale bier w 17 :bicz: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tania miękka włoszczyzna

Na moje ktore kupilem tez pisali ze Miekkie i co ?? Lipa bo sa bardzo twarde, na Wroclaw nie do zdarcia !! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to sprwdziłeś? I w jakim rozmiarze masz felgi?

No pisali, ze bede co chwile prostowal itd .... A tu nic a nic, nie raz wpadlem w dziure i nic ... Rozmiar felgi 8 x 17 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... moze i macie racje bo na polskich drogach idzie zajechac nawet tytanowe felgi, ale mnie sie one mają podobac, nie zalezy mi na marce i dekielku np BBS a zeby miec markowe w takim ksztalcie jak ja chce to musialbym sypnąc minimum 500 za sztuke a na takie imprezy to mnie nie stac... znajomi mają felgi nie markowe i nikomu nic sie nie krzywi, a jesli cos nie teges to bede sie martwil poźniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar felgi 8 x 17

Eee no to z balonami ;-) Myślałem, że kolega chce założyć większe felgi.

nie zalezy mi na marce i dekielku np BBS

Nie ma znaczenia jaki dekielek będzie miała Twoja felga. Ważne, żebyś był zadowolony z wykonania, trwałości i ciężaru. Jest mnóstwo felg aluminiowych, które mimo nazwy są cięższe od ołowianych... Podałem akurat przykład felgi BBS, ale to sprawdzony i doświadczony producent, na którego felgach jeżdżą nawet bolidy F1.

Rozmawiamy o kołach, czyli o jednym z najważniejszych elementów bezpieczeństwa. Ja rozpędzając się do prędkości 200 km/h myślę w tej chwili o wszystkim, ale nie o kołach - ich jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszukiwałem internet w poszukiwaniu jakichś fajnych nowych felg w miarę przystępnej cenie, no i się kuffa doszukałem :rolleyes::question:

znalazłem stronke na której jest dużo nowych felg w całkiem atrakcyjnej cenie no i jest problem, sa takie zajefajne ze jak nigdy nie brałem pod uwagę innych niż 5 ramienne to teraz już mi się nawet szprychowe zaczynają podobać :wink::rotfl:

Za wielki wybór... Wypowiedzcie się co o nich sadzicie (tylko nie o tym ze nie firmowe, lecz które lepiej pasują do A4) a może admin zrobiłby ankiete ?? <prosi> :rolleyes:

FELGA 1

FELGA 2

FELGA 3

FELGA 4

FELGA 5

FELGA 6

FELGA 7

FELGA 8

FELGA 9

Oczywiście wszystkie są nowe i 16" nad 17" sie jeszcze zastanowie ale, zalezy mi na komforcie i szkoda zawieszenia na polskich dziurach...

[ Dodano: 08-02-2007, 12:03 ]

Dzisiaj do swojej zamówiłem

Pochwal sie gdzie zamówiłeś :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie wytrzymuje ok na 17, komfort tez jest, a co do felg to tak :

1 sa ladne !! 2 odpadają , 3 odpadają, 4 sa fajne, 5 fajne, 6 mogly by byc gdyby nie ten znaczek mercedes :biggrin: 7 fajne, 8 odpadają i 9 odpadają

To takie moje zdanie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 sa ladne !! 2 odpadają , 3 odpadają, 4 sa fajne, 5 fajne, 6 mogly by byc gdyby nie ten znaczek mercedes :biggrin: 7 fajne, 8 odpadają i 9 odpadają

hehe dzieki za opinie... no właśnie wiekszość z nich jest fajna, a ja cholera jak baba sie zdecydowac nie umiem... hmm gdyby te felgi ktore pokazuje szło wrzucić do przymierzalni to wybor bylby prostrzy, bo tak wygladają swietnie, a na aucie mogą wyglądać blee :rolleyes::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz 4 albo 7 ale tylko pod warunkiem ze bedzie to 17 :wink:

Właśnie!

tylko 17 mniejszych nie bierz bo będziesz żałował napisz jakiego koloru jest autko bo nie do wszystkich kolorów pasują te same felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...