Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Kolejne parkingowe uszkodzenie. Dziwnie to wygląda, tak jakby ktoś uderzył w szybę potem uszkodził uszczelkę na koniec drzwi porysowane, ale klamka nietknięta.

Aż strach parkować przy centrach handlowych :(

IMG_0122.jpgIMG_0125.jpg

teraz pytanie czy ktoś ma jakiegoś ogarniętego lakiernika w okolicach Rzeszowa który by to naprawił? Może ASO?

Edytowane przez Pawel.84

Opublikowano

Aso bardzo czesto zleca i tak firmie zewnętrznej lakierowanie wiec placisz dodatkowo ASO za pośrednictwo. Przykra sprawa ale co zrobic nie ma co sie wkur... bo szkoda nerwow i tak nic z tego nie bedzie. Uszkodzenie faktycznie dziwne, moze ktos probowal wlozyc cos miedzy szybe i uszczelke ??

Opublikowano
  • Autor

W Rzeszowie jest Centrum Napraw Powypadkowych przy salonie Audi Autorud, ale nie wiem jak tam z jakością usług.

Muszę wymienić szybę i uszczelkę, do tego nie wiem czy trzeba malować całe drzwi czy tylko po załamanie i jakiś to zgubią.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 4.01.2017 o 18:42, Pawel.84 napisał:

Kolejne parkingowe uszkodzenie. Dziwnie to wygląda, tak jakby ktoś uderzył w szybę potem uszkodził uszczelkę na koniec drzwi porysowane, ale klamka nietknięta.

Aż strach parkować przy centrach handlowych :(

IMG_0122.jpg

teraz pytanie czy ktoś ma jakiegoś ogarniętego lakiernika w okolicach Rzeszowa który by to naprawił? Może ASO?

Mi to bardziej wygląda na próbę kradzieży, tak jak Ogi pisał, ktoś chciał coś tam wsadzić ale nie wyszło. Najpierw może uderz do jakiejś firmy detailingowej, bo może wcale nie trzeba tego lakierować tylko jakaś zaprawka i polerka, szkoda by było lakierować drzwi, druga sprawa, że jakby była konieczność lakierowania drzwi to ja bym tą rysę zostawił. Wiem, że drażni oko, ale po tygodniu się przyzwyczaisz.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Piękna b8 :D pytanko zadowolony z silnika bo planuje zmienić na b6 w przyszłym roku i właśnie 3.0 TDI mnie interesuje ;)

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Autko już polakierowane, oddałem do firmy ONYXX z Rzeszowa, zrobili mi wpyłkę na drzwiach i tylnym zderzaku, do tego polerka całości, nie ma śladu po naprawie :)

 

 

18922209_1592024194165383_3998384277134466051_n.jpg

Edytowane przez Pawel.84

Opublikowano

3.0TDI, Avant + czerwony i czarny :kox:  Nie ma lepszej opcji!!! Gratuluje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.