Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Felgi od DAWMAC ma juz widze sporo osob na tym forum i wszyscy chwala, wiec jak juz chcesz jakies podroby to chyba bezpiecznie bedzie jednak od nich cos wziasc.

Opublikowano

Ladne nawet bardzo ( sam nad takimi sie bardzo zastanawiam, ori Audi wystepuja tylko w rozmiarze 20" i sa z A6 ), choc sam sklanialbym sie do ciemnejszej wersji:

http://dawmac.eu/epages/950018285.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/950018285/Products/%22MODEL%3A627%2019%208%2C5J%20ET35%205x112%22

Opublikowano
  • Autor

no ja mam bardzo podobne u siebie, grafitowe, oryginalne sline, dlatego na lato chciałem srebrne. A nie bydzie problemu z otworem? w tej feldze jest 73.1 a u mnie chyba 66.6.

Opublikowano

19cali tez wystepuje w oryginale, w najnowszym TT, parametry 19" et 52 szerokosc 9' ;)

Opublikowano
  • Autor

ufff, felga już wybrana, teraz opony 255/35 będą grały z tym et?

ps. śruby obecnie mam grafitowe, pasuje kupić jakieś srebrne, ale nie mam pojęcia jakie? stożek? kuliste? jaka długość?

Opublikowano

jesli chodzi o szerokosc to 255 na 8,5 siada wprost idealnie.

skotyman, widzisz czlowiek uczy sie cale zycie :D .

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mam nowe felgi, opony i jest lipa. zamowilem pierscienie 73.1 na 66.6 i koło ma luz na piascie. pierscień wczodzi ciasno w felgę ale na piascie ma luz tak z 1mm. Pierścienie maja dobre oznaczenia. Niby nie czuć wibracji, ale jak na razie jechałem max 120.

Opublikowano

Nie moze być luzu. Sprawdź suwmiarką szerokości.

Opublikowano

Dokładnie, nie może być żadnego luzu... no i pochwal się co kupiłeś i jak się prezentuje na aucie :wink:

Opublikowano

Gratuluje przepieknego czerwonego Audi.

Prezentuje sie wspaniale.

Sam szukalem czerwonego, ale niestety bardzo rzadko A4 w takim kolorze mozna spotkac.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Sprawa z pierścieniami sie wyjaśniła, podziękowania dla chłopaków z Carrea Rzeszów, mimo nawału roboty pomogli mi przy tych pierścieniach, dobrali odpowiednie. Miałem zakupione w odpowiednim wymiarze tylko za wąskie i wpadały w ta część piasty gdzie nie ma tego wymiaru, szersze pierścienie załatwiły sprawę.

Felgi wg mnie ok, z wyważeniem nie było problemu, lakier wydaje się twardy, przy prędkości 250km/h nie rozleciały się także powinny być dobre.

tak się prezentuje na tych kołach:

20160110_165120.jpg20160110_165142.jpg

 

Serwis przy 120 tyś przeszła bez problemów, olej w skrzyni wymieniony już drugi raz(pierwszy przy 60 tyś), adaptacja skrzyni, z Longlife zrezygnowałem, silnik zalany Motulem Specific 5w30 504.00/507.00

od kolegi Dzika, interwały przeglądów zmienione na 15tys olej i 30tyś przegląd techniczny, wszystkie filtry wymienione, konserwacja panoramy, nowe czarne dywaniki gumowe, kawka z automatu i 3 tyś zostawione, heh najdroższa kawa jaka piłem :P

teraz coś mniej przyjemne, na parkingu wózek z zakupami zadriftował i przetarł mi tylny zderzak. Kuje serce i bije po oczach. Teraz pytanie, czy to się da jakos spolerować czy trzeba tylny zderzak malować? Wiem, pomalować nie problem, ale kiedys przy odsprzedazy to magicy z miernikami będą mi wmawiać że "d*pa bita" i "daję 20tys i biorę więcej nie warte". Białe to jest, nie wiem czy to do podkładu czy po prostu bezbarwny przetarty? Jest tu jakiś lakiernik?

20160111_141940.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez Pawel.84

Opublikowano

Spolerujesz poza tym miernik lakieru na plastiku nie chwyta więc nie będą marudzić

Opublikowano

Wygląda ze spokojnie ci to jakiś detailer ogarnie, a jak będziesz musial przelakierowac tez nie problem bo jak kolega wyżej pisal zderzaki plastikowe.

Opublikowano

20160111_141940.jpg

jakie swirle na lakierze :lol: baza nie uszkodzona więc po spolerowaniu nie będzie śladu.

Opublikowano

Jesli przejezdzajac paznokciem nie napotykasz na opor, to bez problemu da sie to wypolerowac, tak aby nie bylo sladu po tym.

Opublikowano

Nie jak paznokciem przejedzie a "łopatologicznie" tłumacząc jeśli po polaniu wodą takie otarcie całkowicie znika to polerka całkowicie powinna to usunąć i nie będzie śladu po tym.

Wysłane z mojego LG-D315 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

20160111_141940.jpg

jakie swirle na lakierze :lol: baza nie uszkodzona więc po spolerowaniu nie będzie śladu.

no czasem się zdarza myjnia automatyczna, nawet częściej niż czasem :P

Opublikowano

Piękne auto, program bym robił mimo gwarancji bo doskonale wiem jak jest w serwisach :P nikt nie sprawdza wsadu :D

odnośnie rozrządu i napinaczy- w kilku autach lałem motula 0w40 i napinacze się wyciszały tylko, że przy tym oleju należy wyrzucić dpf. A nawet jak będą rzegotały można na sam początek wymienić dwa górne na głowicach i do tej czynności nie trzeba zwalać skrzyni czy wyciągać motoru. Robota na jeden dzień.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.