Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] B7 TEIN Super Street Damper fotostory by Vario-Tech (B6) też podejdzie


variocustoms

Rekomendowane odpowiedzi

W realu wygląda o wiele lepiej niż na fotkach, naprawde robi wrażenie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wygląda fajnie :P

ale ja juz miałem 3 samochody na gwincie i 4 juz nie chce :P

ale respekcik wygląda naprawde fajnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tych felach lepiej wygląda niż na tych 16 ciemnych :gwizdanie: moim zdaniem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5EX miało być coś w tym stylu, swoją drogą zamazywanie rejestracji to może być przy Ferrari itp. a to zwykłe Audi :)[br]Dopisany: 24 Grudzień 2008, 20:22_________________________________________________http://www.tein.co.jp/e/special/channel/index.html

a tutaj poglądowy filmik - nawet Kuzi się znalazł wiec jak widać zawias TEIN jest #1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, podepne sie z pytaniem pod wątek, zeby nie zakladac nowego, wiecie moze dlaczego nie bedzie pasowac do avanta to zawieszenie o ktorym piszecie, bo z tego co sie dowiedzialem, podobno chodzi tylko o to, ze avant ma troche cięższy tył, ale to jest chyba kwestia ustawienia i po problemie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

carnivore1 nie wiem dlaczego ale w katalogu Tein'a jest tylko sedan, załatwię Ci kontakt do kolegi co ma KW w B7 Avant i może pomoże coś dobrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co, dzieki za checi, ale w sumie juz podjalem decyzje, bede bral tego BASICa do siebie, bo nie wiem jak w sedanie ale w avancie regulacja twardosci z tylu jest prawie niemozliwa, musialbym za kazdym razem rozbierac prawie caly srodek z tylu zeby sie do tego dostac, a to EDFC nie podchodzi pod SUPER STREETa do A4...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do regulacji twardości to kiszka bo trzeba wszytko rozbierać, nie ma regulacji z zewnątrz i to mi się właśnie nie podoba. Po za zawias nie do wy... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że wybrałeś TEINA, będziesz mega zadowolony, trakcja jest boska :)[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 23:51_________________________________________________No cóż, auto musiało zostać podniesione ze względu na psujący się czujnik poziomowania xenonów. Teraz jest -60mm/-60mm w stosunku do serii, chyba nawet trochę lepiej się jeździ, nie muszę jechać slalomem i omijać wszystkich hopek.

OSTRZEŻENIE ! Nie obniżać za bardzo auta, cena za szpan jest zbyt wysoka a ostra GLEBA tylko w cywilizowanych krajach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będę miał dobry nastrój to zrobię fotki na nowym set-up'ie, na razie się przyzwyczajam i minę mam :sick3:, przyzwyczaiłem się do tej gleby co była. Teraz wygląda bardziej ulicznie chociaż znawcy nie powiem, ale nadal się oglądają :)[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 22:57_________________________________________________3d3faed26db29948.jpg

Po lekkim podniesieniu, springi się ułożyły więc fizycznie jest ok 15 mm niżej z tyłu i 10 mm na przodzie.

Przetestowałem auto na ślimakach na A2 i trzyma się drogi jak głupie więc po podniesieniu nie straciło na przyczepności :)[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2009, 21:11_________________________________________________Ostateczny set up :)

6981f60a19f60c7f.jpg

84fee919ec613533.jpg

da06b00b500a0277.jpg

2663101a18c212af.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...