Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Postojówki led(przepalają się)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, kupiłem postojówki led creez canbusem, wczoraj ok 17:30 byly zamontowane. Działały, łączny czas świecenia ok. 1 godzine bo tyle wczoraj jeździłem z nimi. Dziś odpalam i wyskakuje mi komunikat o spalonych żarówkach. Dwie szlak trafił. Dodam, że posiadam ksenony. Czy jest to typowe zachowanie ledowek na wys. Temperature czy jakis szajs? 23 zl za sztuke. Pozdrawiam

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Cześć, kupiłem postojówki led creez canbusem, wczoraj ok 17:30 byly zamontowane. Działały, łączny czas świecenia ok. 1 godzine bo tyle wczoraj jeździłem z nimi. Dziś odpalam i wyskakuje mi komunikat o spalonych żarówkach. Dwie szlak trafił. Dodam, że posiadam ksenony. Czy jest to typowe zachowanie ledowek na wys. Temperature czy jakis szajs? 23 zl za sztuke. Pozdrawiam

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Mogą być dwie rzeczy. Jedna to przepłaciłeś za g... które się szybko spaliło. Pytanie jeszcze - rozumiem, że fizycznie nie świecą? Bo może być tak, że led świeci a spalił się tylko rezystor sztucznie obciążający zasilanie by imitować obciążenie żarówką. Trzeba by jeszcze sprawdzić miernikiem co dokładnie padło - bo nie wiem jak jest w A4 - ale niektóre auta z CAN odcinają zasilanie na żarówkę kiedy wykryją brak obciążenia danego obwodu - może być tak, że spalił się rezystor, moduł zatem "nie widzi" obciążenia i odcina zasilanie tego obwodu i dlatego nie działa sam led który de facto jest dobry i po podłączeniu na sztywno do zasilania +12v świeci.

Druga rzecz jest taka, że ledy mogą się przepalać w momencie zapalania ksenonów - znajomy miał tak w BMW że przy załączaniu ksenonów szło jakieś przepięcie i ledy tego nie wytrzymywały.

Opublikowano
  • Autor

Poprostu oddam je i wezme kase i kupie zwykłe, tylko takie które emituja biale swiatlo

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Poprostu oddam je i wezme kase i kupie zwykłe, tylko takie które emituja biale swiatlo

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Kup Osram-a Blue Vision i będzie OK :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Jednak jedna szlak trafil, akurat po stronie na ktorej nie mam lampki oswietlenia tablicy czy to moze miec wplyw? Dodam, że jeśli przekręcę stacyjkę w pozycji zapłonu to ledowka przez chwile lekko mruga

Zmieniłem na philips blue vision ultra, barwa w porządku i jak narazie nic sie nie dzieje :)

Wysłane z mojego HTC One S przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez lopez00073

Opublikowano

Prawdopodobnie napięcie było za wysokie lub rezystor nie odpowiedni.

Opublikowano

T4W%204000.jpg

Czy ktoś ma u siebie założone takie postojówki w B7?

Wiem że w B6 dają radę bez rezystorów, ale ja mam włożony MCE z B7, a on jest bardziej czuły.

Nie chcę bawić się w dokładnie kolejnych rezystorów, bo po wymianie modułu i tak musiałem dołożyć do tablicy rejestracyjnej i dziennych led z Fabii Rs. :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.