Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zderzak do B7 - Sline, DTM czy RS look


mravel

Zderzak do B7  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki Waszym zdaniem zderzak najlepiej pasuje do obniżonej B7ki w wersji Sline

    • Jasne że fabryczny czyli S-Line
      12
    • Eee lepiej założyłbyś DTM
      15
    • Widziałem w necie wynalazek RS Look i robi wrażenie
      2


Rekomendowane odpowiedzi

1. Sline

G5wVd.jpg

2. DTM

IMG_2161%20Large.JPG

3. RS Look

273CAD35-C23E-4447-A3E2-E037A2A37931-882

3076685793_xc4KUNsD_A4B7_FB_RS_7.JPG

Czy ktoś przerabiał temat zderzaka RS Look? ewentualnie w DTM rezał w kratkach miejsce pod halogeny (wiem, że jeden amerykanin zrobił DIV do takiego moda, ale czy w PL ktos to przerabiał)?

Który najlepszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS4 look to jakaś porażka wygląda paskudnie, pooglądaj inne fotki z tym zderzakiem, dziwny jest, te wloty strasznie wystają do przodu

tutaj masz firmę " hofele "która robi zderzak który naprawdę wygląda jak RS4:

hofele_audi_a4__s4_b7_rs4_conversion_zz.

wiem że jeszcze jakaś firma robi zderzak który ciężko odróżnić od RS4 ale nie pamiętam nazwy.

Edytowane przez Lorence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten hofele jest mega,jezeli pasuje bez rzezby i jakosc nie pozostawia do zyczenia ja bym poszedl w ten,choc nie powiem DTM przod tez jest zajepisty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem s line i zapłaciłem 1900 zł, dzisiaj zamontowałem i całkiem inny samochód :)

Witaj,

Cena rozumiem z lakierowaniem, czujnikami i spryskami pod xenon?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zderzak był już w kolorze, nie musiałem malować. Spryski pod xenon są, czujników parkowania brak, ale w zwykłym zderzaku też nie miałem także nie ma problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest na oku i Sline w kolor i DTM w kolor, problem polega na kosztach DTMki i jej rezaniu - DIY na przerobce kratek z RS'a pod halogeny do zderzaka DTM.

Ktoś przerabiał lub ma link do przerobki tych grilli halogenow w zderzaku Sline na kratki? widzialem taki mod i szukam instrukcji - wyglada to jak wklady z RS'a. Do DTM widzialem taki mod, ale do Sline niestety nie, a widzialem samochod z takim zestawem.


Zderzak był już w kolorze, nie musiałem malować. Spryski pod xenon są, czujników parkowania brak, ale w zwykłym zderzaku też nie miałem także nie ma problemu :)

Zelek za ile pogoniles stary zderzak z grillem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystawilem wczoraj za 700 zł i dzisiaj poszedł, już lepek zarezerwowal i w środę zabiera :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ktoś przerabiał lub ma link do przerobki tych grilli halogenow w zderzaku Sline na kratki?

a co to rocket sience ?? :D wycianasz środek, kupujesz kratkę taka jaki Ci pasuję i kleisz wszystko na gorąco, następnie malujesz. Nie rozumiem po co Ci poradnik ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorence :D az taki ogarniety nie jestem. Z kratką to niezły pomysł ale szukam w necie i w PL nic nie znajduje (może jakoś się to specyficznie nazywa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...