Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymarzone A4 B6 Cabrio ;)


Mirek1990

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich klubowiczów :hi:

 

Nadszedł czas by pochwalić się swoim d*powozem :naughty:
Audi została kupiona w październiku 2014 roku samochód został sprowadzony z niemiec od pierwszego wlasciciela .

Krótka charakterystyka auta w momencie kupna:
Rok produkcji: 2002

Silnik: 2.4 v6 BDV

Skrzynia biegów: manualna

Auto kupione z przebiegiem 170 000 tys. tak jak w książce serwisowej ponadto przebieg został sprawdzony w serwisie

Wypozażenie :

- Nawigacja

- Xenon

- Skóra (Elektryczne oraz podgrzewane fotele)
- Czujniki parkowania

- Elektrycznie składany dach

- ESP

- Czujniki deszczu

- Pełny FIS
- Gwint FK

Kilka fotek jeszcze z ogłoszenia:

8kpg5t2u.jpg
z3dqjs2u.jpg
tm3d9bv5.jpg

oy9xqfnr.jpg

c6ob5iqm.jpg

3shjmh76.jpg

3ep7hl5e.jpg

Teraz kolej na wykonane modyfikacje :
- Kierownica trójramienna

- Podswietlana gałka zmiany biegów

c6tumonw.jpg

- zapalniczka s-line
uucgx5bk.jpg

- CB radio (PRESIDENT HENRY CLASSIC)

awripknq.jpg

- powitalne logo Audi

huwsjwsx.jpg

- logo BOSE

sriop4oq.jpg

- filtr K&N

ozv5z9vz.jpg

- zamienienie katalizatorów na strumienice WM SPORT

m5j2oz2j.jpg

iu4qfx3m.jpg
- grill oraz kratka S4

cdfet5j3.jpg

vf7wjro2.jpg

Przymiarka felg które zostały po Moim a4 b5
ab3su77e.jpg
Aktualny setup letni z Flat Five na pokładzie ;)
furrzchy.jpg

r2fa9n8u.jpg

clyakti6.jpg
 

Z racji tego że przez ostatni rok mało bywałem  w PL nic nie robiłem przy audi dlatego temat nie był aktualizowany od dłuższego czasu ale przez ostatnie dwa miesiące byłem w PL i udało mi się troszkę porobić przy Audi :) z tej okazji wypadało by się pochwalić co się zmieniło ;)
 

Na początek wpadły długo wyczekiwane lusterka od S4 oraz dokładka zderzaka od cupry

IMG_1079.jpg

IMG_1341.jpg

IMG_1413.jpg

Następnie po długi polowaniu na forum oraz  Allegro udało mi się kupić ori dokładkę zderzaka od s4 b7   założyć dwa przelotowe tłumiki oraz końcowe tłumiki Ultera

IMG_1088.jpg

IMG_1262.jpg

IMG_1263.jpg

IMG_1264.jpg

IMG_1267.jpg

Bez tytułu.jpg

Na lato wpadnie nowa felga Keskin KT5 18" 4x8,5J

IMG_1281.JPG

Przy wymianie świec na irydowe okazało się że w gniazdach gdzie znajdują się świece jest pełno oleju wiec trzeba było wymienić uszczelki pokrywy zaworów

IMG_1397.jpg7

IMG_1244.jpg

 Podczas krótkiego pobytu w Pl udało założyć się felgi oraz nowe długo wyczekiwane zagłówki z B7  :) 

IMG_1827.JPG

IMG_1836.JPG

IMG_1829.JPG

IMG_1724.jpg

Edytowane przez Mirek1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję zakupu, B6 cabrio to naprawdę fajne autko :) pomyśl nad fotelami sport, o niebo wygodniejsze :) ta wersja grilla S4 mi się nie podoba, ale to kwestia gustu ;) jakieś mody przewidujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to udanych "momętów i hfil w urzytkowaniu"

:polew::polew:

Gratuluję zakupu, autko prezentuje się przyzwoicie ;) Powodzenia w dalszych modach i bezawaryjności :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko idą mrozy i zima więc trochę słaby okres dla cabrio żeby się nacieszyć.

a myślisz, że cabrio się nie da jeździć w zimie? pewnie w środku zimno...nie? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko idą mrozy i zima więc trochę słaby okres dla cabrio żeby się nacieszyć.

a myślisz, że cabrio się nie da jeździć w zimie? pewnie w środku zimno...nie? :facepalm:

Oczywiście, że się da jeżdzić ! NAwet z rozłożonym dachem jak ktoś się uprze... . Niechciałbym wyglądać jak pajac w zimę jeżdżąc ze szmacianym dachem. Każdy wie, że takie samochody w zimę stoją w garażu pod kocem. Co innego kabrio z metalowym dachem.

Edytowane przez jospethe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co za różnica czy szmaciany czy metalowy dach? nie każde cabrio stoi w zimie w garażu (moje akurat tak, bo mam drugie auto), ale znam osoby, które jeżdżą cały rok i chwalą/chwaliły. a pajac czy nie... polski naród, złośliwy naród ;)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję zakupu, B6 cabrio to naprawdę fajne autko :) pomyśl nad fotelami sport, o niebo wygodniejsze :) ta wersja grilla S4 mi się nie podoba, ale to kwestia gustu ;) jakieś mody przewidujesz?

Tak na ten rok przewiduje następujące mody :) wywalić środkowy tłumik by poprawić troszkę dźwięk może końcowe też zostaną zmienione tego jeszcze nie wiem , w palnie też są lusterka od s4 ale to wszystko musi poczekać do świąt bo dopiero wtedy będę w PL

W nowym roku mam zamiar zmienić gwint na KW , założyć rns-e , zmiana felgi prawdopodobnie na rh zw4 J , oraz zmiana foteli na sport , co dalej jeszcze sam nie wiem ;) jedno jest pewne ze na tym to się nie skończy kwestia czasu pieniędzy oraz pomysłów ;)

Edytowane przez Mirek1990
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, nakleiłeś logo bose na maksownice za którą siedzą głośniki od audi concert?
Czym czyściłeś klej po odcięciu znaczka CCCO z tylnej klapy? Mi to zajęło ze dwie godziny...
Podobają Ci się te projektory audi pod drzwiami?
Są jakieś zmiany obecnie? temat nie aktualizowany już ponad rok ;/

Audi świetne, sam też zamieniłem niebieską na czarną - zawsze mi się podobał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie na razie jest tylko logo na maskownicy  bose wpadnie później ;) klej czyściłem benzyna ekstrakcyjną tylko ze nie odcinałem znaczków tylko podgrzałem delikatnie opalarką i prawie cały klej odszedł ze znaczkiem, co do projektorów to mi się podobają inaczej bym ich nie montował ;) co do aktualizacji tematu przez ostatni rok mało byłem w Pl i nie miałem czasu na jakiekolwiek mody  ale w tą zimę  w audi trochę się pozmieniało na pewno zaktualizuje temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam też szukałem cabrio, ale jakos trafila sie okazja na avanta. A co dotam Twojej b6 no to na prawde elegancka przede wszystkim kolor dobry do cabrio bo sie z dachem ladnie komponuje. A srodek elegancja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Mirek1990 napisał:

Dokładnie na razie jest tylko logo na maskownicy  bose wpadnie później ;) klej czyściłem benzyna ekstrakcyjną tylko ze nie odcinałem znaczków tylko podgrzałem delikatnie opalarką i prawie cały klej odszedł ze znaczkiem, co do projektorów to mi się podobają inaczej bym ich nie montował ;) co do aktualizacji tematu przez ostatni rok mało byłem w Pl i nie miałem czasu na jakiekolwiek mody  ale w tą zimę  w audi trochę się pozmieniało na pewno zaktualizuje temat ;)

Pakuj Bose bo concert gra... inaczej :) Szukaj teraz foteli sport, nie są to zawrotne ceny. Wydech na plus, a jak dźwięk? przy v6 powinno być przyjemnie.
 Impregnowałeś już dach?

PS. dużo wyszły lusterka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, impulse1 napisał:

Pakuj Bose bo concert gra... inaczej :) Szukaj teraz foteli sport, nie są to zawrotne ceny. Wydech na plus, a jak dźwięk? przy v6 powinno być przyjemnie.
 Impregnowałeś już dach?

PS. dużo wyszły lusterka?

Ciężko znaleźć fotele w idealnym stanie no i w pełnej elektryce ale kiedyś na pewno wpadną ;) co do bose to może na wakacje coś ogarnę jak będę w PL, wydech brzmi świetnie do 2500 obrotów dźwięk basowy troszkę zbyt głośny ale to wina słabego wygłuszenia bagażnika ale mate butylową oraz piankę wygłuszającą już mam kupioną wiec jak będę w PL to zaraz to ogarnę , od 2500 do 3500 obrotów chodzi jak seria a powyżej 3500 jest naprawdę głośno dźwięk jest przyjemny do ucha V6 robi robotę :D. Dach staram się impregnować co 8 miesięcy preparatem z firmy  Meguiar's  jest naprawdę dobry, a co do lusterek to wyszły mnie trochę ponad 1000 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem Sonax ale nie polecam, jest mało wydajnym środkiem i szybko puszcza, do tego ciężko go rozprowadzać. Ciężko bo większość foteli jest ze szrotu i są składowane w błocie i gnojówce, pełno rdzy i purchli od wody. Do tego większość silniczków 4pin przepalona a to drożej cenią jak za całe fotele, memo osobno jest często droższe jak całe fotele z memo hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, impulse1 napisał:

Ja miałem Sonax ale nie polecam, jest mało wydajnym środkiem i szybko puszcza, do tego ciężko go rozprowadzać. Ciężko bo większość foteli jest ze szrotu i są składowane w błocie i gnojówce, pełno rdzy i purchli od wody. Do tego większość silniczków 4pin przepalona a to drożej cenią jak za całe fotele, memo osobno jest często droższe jak całe fotele z memo hehe

Ceny za memo to faktycznie przesada :/ a co do foteli to będę szukał na zachodzie tutaj jak coś się już znajdzie to jest w naprawdę dobrym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały spocik ze znajomymi ;) jeszcze na zimowym kole :P IMG_1777.JPG

IMG_1776.JPG

IMG_1780.JPG

IMG_1779.JPG

Jeszcze fotki z zimowego ogniska  późno dodane ale niestety przez ostatnie kilka miesięcy brakuje czasu :/ 

P1060074.jpgP1060088.jpgP1060119.jpgP1060104.JPG

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...