Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ochrona komponentu zablokowane sterowniki po wizycie w ASO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No no bortnez, a co mi ten komfort się uwalił w głowie... Procedura zatrzymała się na bortnez... Trochę namieszałem. Po odłączeniu tego modułu auto nie odpala?

Bortnez czyli MCE 09 bez problemu wymienisz a auto odpala , co innego KOMFORT 46

Na przyszłosc prosze pisać dokładniej :hi: jakis scan z auta oraz dane bo tak sa nieporozumienia

Opublikowano

A czy to przypadkiem nie jest tak, że jak skan zatrzymał się na 09, to po wymianie i kolejnym skanie może się okazać, że kolejne sterowniki też są z jumy?

Opublikowano

Zależy od tego jak serwisant to robił.

Czy robił to manualnie czy pełen scan auta.

Jeśli robił pełny to w momencie wyskoczenia błędu na 09 mógł przerwać ale mógł tez pominąć 09 i zakończyć procedurę.

Opublikowano
  • Autor

W serwisie poprosiłem o info ile sterowników jest chronionych przed rozpoczęciem procedury CP. Poinformowali mnie ze dwa sterowniki są chronione, Gatewey i bortnez.

Jak to rozumieć jak te dwa były chronione, to reszta jest ok?

System zatrzymał się na bortnez a Gatewey dalej nie wiem jaką ma historię...

Edytowane przez tomikfr

Opublikowano

Jak mozesz to daj scan z auta bo:

jak był wymieniany gateway to CP powinno byc na wiekszosci modułach

jest to najwazniejszy sterownik w aucie

Opublikowano

Masz CP tylko na bortnezie.

Obojętnie jaki moduł wymieniasz ,jeśli ma on CP to błąd CP pojawia sie rownież w gateway.

Jakby gateway był wymieniony to tak jak pisze poprzednik miałbyś błędy CP we wszystkich modułach ,a w środku nic by nie działało łącznie z klima ,zegarami ,oświetleniem itd

Opublikowano
  • Autor

Ogólnie wszystko działa w aucie. Scanu nie mam, przynajmniej serwis mi nie dał...

Mam rozumieć, że to bortnez jest wszystkiego winny, a bramka jest ok? (błąd pokazał się na bramce z automatu?)

Opublikowano

Tak

Opublikowano

Myślę o zakupie nowego modułu bortnez, są dwie oferty na allegro. Znacie sprzedawców, polecacie?

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5571700415

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5631599731

pisz do kolegi http://a4-klub.pl/index.php?/user/57937-marcin-o23/

on ma części z pewnego źródła

Opublikowano
  • Autor

Mam MCE09 z literka N, mogę kupić z oznaczeniem P. Będzie wszystko działać?

Opublikowano

Mam MCE09 z literka N, mogę kupić z oznaczeniem P. Będzie wszystko działać?

Tak, P obsługuje wszystko to co N + grzane fotele

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem drugi moduł, podobno legal, mam dowód zakupu oraz poświadczenie sprzedającego.

Z niego też muszę zdjąć CP.

Podobno jest możliwość bez wizyty w serwisie. Co o tym myślicie. Jest chłopak w mojej miejscowości który stwierdził, że może spróbować...

Czy po takiej próbie (jeśli się nie uda) mogę jechać na serwis? Nic nie popsuje?

Edytowane przez tomikfr

Opublikowano

Podobno jest możliwość bez wizyty w serwisie. Co o tym myślicie. Jest chłopak w mojej miejscowości który stwierdził, że może spróbować...

Mozna i tak zrobić :wink: ale przy wizycie w ASO wywali ci z powrotem

Czy po takiej próbie (jeśli się nie uda) mogę jechać na serwis? Nic nie popsuje?

a co bedzie robił ? jaki ma sprzet ?

Opublikowano
  • Autor

Dziś przyszedł mi drugi moduł, podłączyłem i wszystko zaczęło działać do pierwszego zapłonu... Usterki powróciły..

Edytowane przez tomikfr

Opublikowano

Jak tam? Udało się odblokować to?

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

Zrobione offline

Edytowane przez tomikfr

Opublikowano

Ktoś kupi od ciebie ten samochód kiedyś pojedzie w aso zrobić ochronę komponentu z jakiegoś innego sterownika i możesz mieć schody.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.