Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Głuche pukanie z tyłu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprawdz jeszcze raz łaczniki i gumy stabilizatora. ja dzis byłem u diagnosty i powiedzial że łączniki do wymiany. A najlepsze ze 2 tygodnie temu miałem przegląd i nic nie zauważył. Jak nie będą łączniki to wymienie poduszke amortyzatora. Dodam ze w pażdzierniku wymienilem amorki z tylu.

Opublikowano
  • Autor

Sprawdz jeszcze raz łaczniki i gumy stabilizatora. ja dzis byłem u diagnosty i powiedzial że łączniki do wymiany. A najlepsze ze 2 tygodnie temu miałem przegląd i nic nie zauważył. Jak nie będą łączniki to wymienie poduszke amortyzatora. Dodam ze w pażdzierniku wymienilem amorki z tylu.

łączniki wymieniłem gumy nie teraz wymienie amorki wymienione mocowania górne też tuleje pod belka też teraz ida tuleje górnego wachacza na wymianke i tak po kolei w końcu znajdę przyczynę pukania tylko wydam fortune

Opublikowano

i jak? doszedłes co tak stuka u Ciebie?


Dziś wymieniłem gumy stabilizatora , które siedziały od nowości (2001r), stukanie dodam że głośne dochodziło jakby z górnego mocowania amorka- ustało. Kompletna cisza, a wcześniej waliło jakby miało koło odpaść. orginalne gumy maja w środku takie jakby plastikowe tulejki, które pękły. Gumy niebyły jakoś urwane, zniszczone.

Opublikowano
  • Autor

i jak? doszedłes co tak stuka u Ciebie?

Dziś wymieniłem gumy stabilizatora , które siedziały od nowości (2001r), stukanie dodam że głośne dochodziło jakby z górnego mocowania amorka- ustało. Kompletna cisza, a wcześniej waliło jakby miało koło odpaść. orginalne gumy maja w środku takie jakby plastikowe tulejki, które pękły. Gumy niebyły jakoś urwane, zniszczone.

no wymieniłem to dzis fakt te plastiki były złamane ale gumy które ja kupiłem nie miały tych środków i były ciut ciaśniejsze założyłem weszły ciasno zobaczymy ty też takie miałeś czy kupiłeś org. i miały tulejkę w środku

Opublikowano

ta tulejka nie jest wymienna ,jest razem z drążkiem ,ja wyciąłem z puszki po pepsi pasek i owinąłem na tych tulejach ,po zamontowaniu cisza i czuć że jest sztywniej ,gumy zostały stare bo były dobre

Opublikowano

Nie zakładałem tych platikowych tulejek. Same gumy. Jest cisza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.