Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Głuche pukanie z tyłu


Dawids

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdz jeszcze raz łaczniki i gumy stabilizatora. ja dzis byłem u diagnosty i powiedzial że łączniki do wymiany. A najlepsze ze 2 tygodnie temu miałem przegląd i nic nie zauważył. Jak nie będą łączniki to wymienie poduszke amortyzatora. Dodam ze w pażdzierniku wymienilem amorki z tylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz jeszcze raz łaczniki i gumy stabilizatora. ja dzis byłem u diagnosty i powiedzial że łączniki do wymiany. A najlepsze ze 2 tygodnie temu miałem przegląd i nic nie zauważył. Jak nie będą łączniki to wymienie poduszke amortyzatora. Dodam ze w pażdzierniku wymienilem amorki z tylu.

łączniki wymieniłem gumy nie teraz wymienie amorki wymienione mocowania górne też tuleje pod belka też teraz ida tuleje górnego wachacza na wymianke i tak po kolei w końcu znajdę przyczynę pukania tylko wydam fortune

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak? doszedłes co tak stuka u Ciebie?


Dziś wymieniłem gumy stabilizatora , które siedziały od nowości (2001r), stukanie dodam że głośne dochodziło jakby z górnego mocowania amorka- ustało. Kompletna cisza, a wcześniej waliło jakby miało koło odpaść. orginalne gumy maja w środku takie jakby plastikowe tulejki, które pękły. Gumy niebyły jakoś urwane, zniszczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak? doszedłes co tak stuka u Ciebie?

Dziś wymieniłem gumy stabilizatora , które siedziały od nowości (2001r), stukanie dodam że głośne dochodziło jakby z górnego mocowania amorka- ustało. Kompletna cisza, a wcześniej waliło jakby miało koło odpaść. orginalne gumy maja w środku takie jakby plastikowe tulejki, które pękły. Gumy niebyły jakoś urwane, zniszczone.

no wymieniłem to dzis fakt te plastiki były złamane ale gumy które ja kupiłem nie miały tych środków i były ciut ciaśniejsze założyłem weszły ciasno zobaczymy ty też takie miałeś czy kupiłeś org. i miały tulejkę w środku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta tulejka nie jest wymienna ,jest razem z drążkiem ,ja wyciąłem z puszki po pepsi pasek i owinąłem na tych tulejach ,po zamontowaniu cisza i czuć że jest sztywniej ,gumy zostały stare bo były dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...