Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nieuczciwy sprzedajacy na allegro


zelek2012

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Chce was ostrzec przed sprzedawca _Car-Test_ na allegro. Kupilem od niego zderzak s line, w aukcji bylo napisane:''stan oceniam na idealny''. A co sie okazalo porysowany od spodu i wylamany jeden uchwyt.

Tutaj zdjecia z aukcji

yw62uqoz.jpg9kvmvdlg.jpgdflmdd4l.jpguext6sqd.jpg

A tutaj zdjecia uszkodzen zderzaka, ktory mial byc idealny

3nhxntit.jpghgvlqv7s.jpgiaorwuzg.jpg

Takza zastanówcie sie zanim cos od niego kupicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Kolego ale tragedia :)

Jak założysz na aucie to nie będzie tego widać a uchwyt zawsze można zrobić po swojemu :)

moim aucie też jest tak podspodem porysowane ale na rzut oka tego nikt nie widzi bo jest na dole , rozumiem co innego by było ,jakby było gdzieś widocznym miejscu np. Koło lampy czy grilla.

Zderzak jest piękny na twoim miejscu dokupiłbym jeszcze dokładkę od cupry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem koledzy ze tego nie bedzie widac, ale skoro pisze stan idealny i cena 1900 zl, wiec takiej niespodzianki nie powinno byc, albo powinna byc troche cena nizsza :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan idealny to stan idealny, nie ma nawet co dyskutować. Ostatnio tez kupiłem kilka części, zapłaciłem dobrze, miały być idealne, a nie byly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Wiem koledzy ze tego nie bedzie widac, ale skoro pisze stan idealny i cena 1900 zl, wiec takiej niespodzianki nie powinno byc, albo powinna byc troche cena nizsza :-)

Tak zgadzam się z toba ,nie powinno być takiej niespodzianki , porozmawiaj z sprzedajacym moze cos da sie ustalic , jeżeli kupiłeś go z konta na allegro to możesz jeszcze podziałać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Targowalem sie z cena zeby spuscil troche, no i przesylke wzial na siebie. Chcialem kliknac kup teraz to mowil ze nie bardzo bo bedzie musial zaplacic prowizje i poszlo po za allegro. Takze skoro nie chcial zebym kupil przez allegro to dobrze musial wiedziec w jakim stanie jest i ze by mial problemy, dobrze kombinuje sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chcialem kliknac kup teraz to mowil ze nie bardzo bo bedzie musial zaplacic prowizje i poszlo po za allegro.

Czyli ewidentnie oszukał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też byłem głupi i pojechałem obejrzeć felgi z oponami a skończyło się kupnem na oko, po powrocie do domu aukcji już nie było a po tygodniu u wulkanizatora zobaczyłem jak to skacze w pionie na wyważarce -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek taki żeby nie kupować bez allegro.

Jest KUP TERAZ to klikać, jesteście na prawie, kupno omijające aukcje to własne ryzyko.

Wyprzedzę krytykę.

Też tak czasami kupuję.

Do dziś nie miałem z tym problemu, a nawet gdybym miał to nie waliłbym żali na tym forum że przyczyniłem się do oszukania portalu na którym kupowałem towar poprzez kupno bez prowizji za wystawiony towar przez sprzedającego.

Ludzie, ogarnijcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie ma żadnych żali tylko ostrzegam przed tym sprzedajacym, prawie wszystkie jego aukcje sa ze stanem idealnym, wiec kazdy sie moze wkopac u niego. Ja już popelniłem błąd i na pewno jego juz nie popelnie, moze i inni dzieki temu postowi przemysla zanim cos u niego kupią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...