Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6Q AVJ] problemy z mocą


h4cker

Rekomendowane odpowiedzi

A próbowałeś na wyłączonym necie (wi-fi), gdzieś kiedyś wyczytałem, że to pomaga ?

Udało mi się odpalić na szwagra Win8 i na razie korzystam z VAG-COM 311.2 wstępnie sprawdziłem trzy auta :naughty: idę zaraz kodować moduł komfortu :wink:

co do auta to najpierw wymienię świece, filtry i usunę kata a potem dopiero zrobię logi... może to zająć do 2 tygodni zanim przyjdą części z polski :kwasny:

EDIT 06.12.2015:

Witam!

Jak na razie wymieniłem:

- olej Valvoline VR1 5W50

- świece NGK PFR6Q

- filtr oleju i powietrza MANN

- filtr paliwa Audi (niezmieniany od nowości :facepalm: )

- umyłem i zaadaptowałem przepustnicę

- rozebrałem TIP i popsikałem N75 WD40

W TIPie był oderwany króciec obok wlotu do turbiny i póki co przykleiłem go super glutem :kwasny:

Pytanie czy lepiej kupić ori TIP od Audi czy takie będą lepsze i który z nich będzie pasował:

1. http://www.ebay.pl/itm/SILICONE-TURBO-Induction-Intake-Pipe-HOSE-FOR-AUDI-A4-VW-Passat-B5-1-8T-94-05-RD-/350962037836?

2. http://www.ebay.pl/itm/Turbo-Silicone-Induction-Air-Intake-Inlet-Hose-FOR-Audi-A4-Passat-B6-1-8T-RED-/281123963083?hash=item41744b40cb

Po wykonaniu powyższych czynności auto jedzie dużo lepiej ale zanim zrobię logi muszę zmienić TIP i czekam jeszcze na DP :)

EDIT 09.01.2016:

Temat do zamknięcia, zemsta sprzedana :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałeś mu chociaż o problemach ? :D

Jakich problemach? :kox: gościa z komisu wiele nie interesowało bo odpalił, zgasił i po wszystkim :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...