Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] 1.9 TDI 131KM Quattro czarna na 18" -> 183ps by DynoSoft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ee lepiej zrobić kupeczke z $$$ i dopiero wtedy to zrobić, a jak sie furka sprawuje?? miałem zamiar teraz kupić właśnie takie cacuszko ale kupie dopiero na wiosne zapewne i mam dylemat czy 1.9 + bonus czy 2.5 Q[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 12:31_________________________________________________a apropo ile wyplułeś za ten wydech dwururke?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wydech znalazlm za 300zl + srebrzanka 10zl + pedzel 3zl =

montaz ukladu + koncuwki 140zl

koncowki po 42zl z allegro + przesylka

dokladka wraz ze zderzakiem(parktronic) 300zl + malowanie 350zl

oslona termiczna 108zl

i jeszcze jedna nasrodek musze zalorzyc, koszt 68zl

313+140+97+650 = 1376

850najprawdopodobnije zwroci mi zarzad dróg za maly incydent wiec jakies 530zl

Opublikowano

ty jesteś chyba jakiś wyjątkowy :gwizdanie: tanio jak barszcz :wink4:

Opublikowano
  • Autor

czasami szczecie w nieszczesciu, ale jeszcze nie zwrocili

Opublikowano

a no tak :wallbash: nie skumałem ze to mogła być jakaś nie przyjemna sprawa z tymi zwrotami...bo wkońcu komu by te burżuje za darmo dali :disgust:

Opublikowano

ty jesteś chyba jakiś wyjątkowy :gwizdanie: tanio jak barszcz :wink4:

tanio ? :kox: jak barszcz ? :kox: chyba jeszcze nie czytales temmatu o swapie wydechu z 2.5 tdi :)

Opublikowano
  • Autor

czytalem, Bartowi wyszlo 1300 zl tez

Opublikowano

No to ja chyba muszę dokończyć swój temat, i pomnożyć Waszą sumę końcową przez 2/3 :naughty: :>

Apropo autka - furka ładnie się prezentuje, aluski miodzio, ale 1mln razy bardziej podobają mi się seryjne lampiony.... :gwizdanie:

Ale za to środeczek masz bardzo ładny :good:

Opublikowano
  • Autor

jak masz dokladke zderzaka na 2 rurki to tylko wydech i koncowki ci zostaja + oslona termiczna.

wiec wtedy kosz <800zl, a jak nie to trzeba bulic te 1300zl

Opublikowano

w sumie racja pany :)

Opublikowano

jak masz dokladke zderzaka na 2 rurki to tylko wydech i koncowki ci zostaja + oslona termiczna.

wiec wtedy kosz <800zl, a jak nie to trzeba bulic te 1300zl

Ja nie miałem nic i jakoś mi nieco mniej wychodzi :wink4::naughty:

Opublikowano
  • Autor

to przedstaw kosztorys

Opublikowano

Oj widać, że nie dokończyłeś czytać tematu o swap'ie wydechu na 2,5 fwd :naughty:

Cytat z tematu "Jaki wydech do zderzaka S4":

"W sumie tak ostatecznie szacując koszty:

1. Dokładka 1,8T + farba + malowanie, jakieś 200-250pln

2. Wydech kompletny 2,5 FWD - 250pln

3. Końcówki wydechu - ok 100pln/2 szt, np takie coś: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=651776733 (muszę zmierzyć średnice w dokładce, bo wydaje mi się, że fi 80mm też podejdzie)

4. Robocizna - powinno sie zamknąć w 150pln

Sumarycznie - około 750pln

Tak więc jak widać na załączonym obrazku, Cubrowy wydech wcale nie wyszedł tak drogo (chociaż moje koszty obejmują jeszcze dokładkę zderzaka i jej malowanie, a to 1/3 całości)"[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2009, 09:56_________________________________________________Pozdrawiam :wink4: PS - nie zakładałem osłony termicznej - więc jak chcesz to dolicz.

Robota nie dokończona - trzeba by założyć końcówki i dokładkę, ale zmieniła mi się wizja :naughty:

Opublikowano
  • Autor

1. Dokładka 1,8T + farba + malowanie, jakieś 200-250pln

2. Wydech kompletny 2,5 FWD - 250pln

Daj kontakt do kogos kto sprzedaje to w takiej cenie mam zaintersowanego

kto niedokonczyl to nie dokonczyl :P

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t92224.0.html;highlight=uk%C5%82ad+wydechowy

jakby nie liczyc 1385zł

Opublikowano

Ja Ci napisałem ile mnie wyniosła przeróbka - ile zapłacił Bartek wiem dobrze :wink4:

Chciałeś moje wyliczenie :

jak masz dokladke zderzaka na 2 rurki to tylko wydech i koncowki ci zostaja + oslona termiczna.

wiec wtedy kosz <800zl, a jak nie to trzeba bulic te 1300zl

Ja jakoś nic nie miałem i wyszło ile wyszło - nie moja wina, że spędziłem parę miechów na allegro, autogielda.pl, itp. i cierpliwie szukałem :gwizdanie:

Dlatego napisałem, że jak chcesz, to dolicz sobie koszt osłony termicznej :naughty:

Nie widziałem jeszcze 1,9 fwd z dokładką w serii na 2 wydechy :>

PS

Jak chcesz dokładkę 1,8T do avanta, świeżo pomalowaną w DolphinGrau, to wal śmiało, bo mam na sprzedaż.

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

170ps CR

80895db9f6c603d1med.jpg

Przyszla niedlugo bedzie fungować :D

054ffc21254ef9cemed.jpg

Opublikowano

170ps CR

80895db9f6c603d1med.jpg

Przyszla niedlugo bedzie fungować :D

054ffc21254ef9cemed.jpg

370dcc08c8f5d2b6med.jpg

ta sprężarka nie podejdzie P&P do twojego silnika

Opublikowano

jak nie... przecież to BRD[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 10:34_________________________________________________a nie... to od CR... no to ciekawe...

Opublikowano
  • Autor

male przerobki sa potrzebne ale jakos da sie rade[br]Dopisany: 12 Marzec 2010, 12:14_________________________________________________2b114169bae111a0med.jpg

Zakupiona instalacje, czekam az przyjdzie i do założenia

Opublikowano

wszystko ok ale tylnie lampy i te "ledy" w przednim zderzaku ... :thumbdown:

srodek fajny :chytry:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.