Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AFN gtb22 240ps i 440NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakos wpiac tam odme ,

mozesz pokazac jak masz u siebie?

W wolnej chwili zrobię foto,ale ja nie mam odmy w dolocie.Mam wolną odmę od przeszło dwóch lat. Od niedawna puszczoną przez oil tank żeby widzieć kiedy jakieś przedmuchy silnik złapie :grin: Miałem mały nie kontrolowany ubytek oleju jakiś czas temu i myślałem że jest "wydalany" odmą :wink:


dodatkowo przypominam sobie pogodę i ten przedni naped ktory zaczyna mnie irytowac juz nawet nie mozna szybko ruszyc :facepalm: i zastanawiam sie nad sensem tego co wyzej...

Zrobi się sucho to i trakcja będzie dobra,kwestia wyczucia samochodu :wink:

Pozdrawiam

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

pomału robi sie na ulicy sucho i klekot zaczyna w miare  normlanie jezdzic,  ciekawe jakie mody przyniesie wiosna , zapodaj jak pamietasz podejscie do turbo i te odme  chyba zajme sie tym teraz:),

ktos poleca jakie dobre gumy  17 max 215

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wodzu czekam na te fotki i czekam...:wink: 

 

Witam. zrobiło sie cieplej no i klekot stanał do małego porownania z a3, 140ps lecz na 3 biegu nagle swist szum i o dziwo pekła rura silikonowa od turbo do IC, jakby dostala nozem , beznadziejny silikon chyba 3 oploty  ,wiec  zabieram sie za dolot od turbo do filtra powietrza zrobie to jak powinno byc,

dodatkowo musze pochwalic sie nowymi  Bridgestonami 215/55/17 celem złapania trakcji na 2 biegu oby sie powiodło...

 

Opublikowano
1 godzinę temu, Jacktdi99 napisał:

Wodzu czekam na te fotki i czekam...:wink: 

 

Zapomniałem na śmierć,sorry :drinks:

Tu coś widać na focie,dwa kolanka i złączka z chromoniklu o ile dobrze pamiętam.

29kowfc.jpg

Tu masz fotki z montażu oil tanka.

14y1saw.jpg

2i1ysyu.jpg

Jak widać na fotce u góry przewód od odmy został przedłużony i wpięty do oil tanka. Natomiast z oil tanka wąż jest puszczony pod auto :wink:

Opublikowano
  • Autor

swietnie juz teraz wszystko wiem i zabieram sie do roboty, postaram sie jednak odme umiescic tam gdzie jest docelowo oczywiscie pokaze  jak bedzie po wszystkim

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

Witam wszystkich dzisiaj przy ładnej pogodzie postanowiłem troszke przegonic swojego tdi  ciekaw byłem ile jest 100-200 i jestem pod wrazeniem !

patrzac na czas nagrania wychodzi około14sek?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.