Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AFN gtb22 240ps i 440NM


Jacktdi99

Rekomendowane odpowiedzi


jakos wpiac tam odme ,

mozesz pokazac jak masz u siebie?

W wolnej chwili zrobię foto,ale ja nie mam odmy w dolocie.Mam wolną odmę od przeszło dwóch lat. Od niedawna puszczoną przez oil tank żeby widzieć kiedy jakieś przedmuchy silnik złapie :grin: Miałem mały nie kontrolowany ubytek oleju jakiś czas temu i myślałem że jest "wydalany" odmą :wink:


dodatkowo przypominam sobie pogodę i ten przedni naped ktory zaczyna mnie irytowac juz nawet nie mozna szybko ruszyc :facepalm: i zastanawiam sie nad sensem tego co wyzej...

Zrobi się sucho to i trakcja będzie dobra,kwestia wyczucia samochodu :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomału robi sie na ulicy sucho i klekot zaczyna w miare  normlanie jezdzic,  ciekawe jakie mody przyniesie wiosna , zapodaj jak pamietasz podejscie do turbo i te odme  chyba zajme sie tym teraz:),

ktos poleca jakie dobre gumy  17 max 215

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wodzu czekam na te fotki i czekam...:wink: 

 

Witam. zrobiło sie cieplej no i klekot stanał do małego porownania z a3, 140ps lecz na 3 biegu nagle swist szum i o dziwo pekła rura silikonowa od turbo do IC, jakby dostala nozem , beznadziejny silikon chyba 3 oploty  ,wiec  zabieram sie za dolot od turbo do filtra powietrza zrobie to jak powinno byc,

dodatkowo musze pochwalic sie nowymi  Bridgestonami 215/55/17 celem złapania trakcji na 2 biegu oby sie powiodło...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jacktdi99 napisał:

Wodzu czekam na te fotki i czekam...:wink: 

 

Zapomniałem na śmierć,sorry :drinks:

Tu coś widać na focie,dwa kolanka i złączka z chromoniklu o ile dobrze pamiętam.

29kowfc.jpg

Tu masz fotki z montażu oil tanka.

14y1saw.jpg

2i1ysyu.jpg

Jak widać na fotce u góry przewód od odmy został przedłużony i wpięty do oil tanka. Natomiast z oil tanka wąż jest puszczony pod auto :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietnie juz teraz wszystko wiem i zabieram sie do roboty, postaram sie jednak odme umiescic tam gdzie jest docelowo oczywiscie pokaze  jak bedzie po wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dzisiaj przy ładnej pogodzie postanowiłem troszke przegonic swojego tdi  ciekaw byłem ile jest 100-200 i jestem pod wrazeniem !

patrzac na czas nagrania wychodzi około14sek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...