Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AFN gtb22 240ps i 440NM


Jacktdi99

Rekomendowane odpowiedzi

no jak na 200 jest szybki trza przyznać , jaki tam moment jest? rozumiem że gregor10?,,

Najgorsze jest to, że mi się wydaję, że już to nie jedzie, ale to chyba bardziej efekt zrytej głowy :decayed: Si Senior! Gregor10 rzeźbił moje ECU :decayed:

nagram coś na pewno, gdy tylko będą warunki trochę lepsze i ogarnę dwie pierdoły pod maską :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak na 200 jest szybki trza przyznać , Bede w Mansfield i pewnie polaze po londynie , aTy?moze dzis sie wyrwe i nagram filmik zeby nie było :)

jakby co mozesz do londynu przywiesc te turbawke,chetnie odkupie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak na 200 jest szybki trza przyznać , Bede w Mansfield i pewnie polaze po londynie , aTy?moze dzis sie wyrwe i nagram filmik zeby nie było :)

jakby co mozesz do londynu przywiesc te turbawke,chetnie odkupie ;)

Sprzedam Ci moja ,obecnie 60mil od londynu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam niestety wolny czas itp nie pozwoliły szybciej nagrac

na 15kach 205 ,sam, wiec juz lepiej nie bedzie

na moje oko 16 sek , a tyle to Pdki po 500NM robią wiec tyle mnie cieszy

od 0-100 kola piszcza jak widac jakies 7 sek

ciekawe czy korekta softu cos tutaj polepszy , oczywiscie motor niech jeszcze troche sobie pożyje :)

narazie tyle jest dymu przy 16c na dworze

komentowac pokazywac udowadniać wszystko mile widziane :)

Edytowane przez Jacktdi99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 15kach 205 ,sam, wiec juz lepiej nie bedzie

na moje oko 16 sek , a tyle to Pdki po 500NM robią wiec tyle mnie cieszy :)

Oj było by lepiej jak byś poleciał z trójki,tak jak ja na filmiku niżej

Spróbuj,a zobaczysz :wink:

narazie tyle jest dymu przy 16c na dworze

Toż to Panie nie dymi :grin: A tak poważnie to u mnie tak samo.

Edytowane przez wodz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cos czuje ze wodz niedlugo wyskoczy z jakas turbina od scani czy mana:)

Potencjał obecnej jeszcze się nie skończył,gorzej ze sprzęgłem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zrobisz swap sprzęgła na 240, bo na wzmnocnionym chyba nie da rady jezdzic na codzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 15kach 205 ,sam, wiec juz lepiej nie bedzie

na moje oko 16 sek , a tyle to Pdki po 500NM robią wiec tyle mnie cieszy :)

Oj było by lepiej jak byś poleciał z trójki,tak jak ja na filmiku niżej

Spróbuj,a zobaczysz :wink:

narazie tyle jest dymu przy 16c na dworze

Toż to Panie nie dymi :grin: A tak poważnie to u mnie tak samo.

juz sie przygotowałem :) za duzej roznicy nie widze sam zerknij

jezeli dym jest spoko to mozna jeszcze podlac za pewne ciekawe na ile sprzet pozwoli ...

co moze byc pozniej pewnie vklr :) jak stara22 sie znudziła co nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze moze wpaść pomysl z tym co C4NC3R zamontował czyli GTD2260 ale to juz prawdziwa rzeźba :) a nie mogłem znaleść za dużo o modyfikacjach z ta turbina. Doczytałem właśnie watek ze tak ślizgało sie sprzęgło. Ale coś mi sie wydaje że kolega nie powiedział ostatniego słowa z moca :) Ciekawe co myślą ci co twierdzą że dół od afn odlatuje po 200+ skoro dół od 1z wytrzymuje aktualnie 240km (afn ma chyba deko mocniejsze panewki). Fakt że nikt nie wie jak długo ale do odważnych świat należy. Ale wg mnie to tylko dowód na to że jak ktoś z głowa stroi auto to wytrzymuje a jak bez głowy a jeszcze nie dba o auto należycie to i po samej mapie korby ida bokiem albo pekaja tłoki

Jacktdi99 graty za projekt

Edytowane przez Mozgu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


to zrobisz swap sprzęgła na 240, bo na wzmnocnionym chyba nie da rady jezdzic na codzień

Zrobiłem sobie wzmocnione i po pierwszym nocnym "plątaniu" po mieście,wyjąłem i leży na półce w garażu.

2cwpegw.jpg

esjp1u.jpg

Jak autem nie będę już robił tras Rzeszów-Uk to się zmieni skrzynie i sprzęgło.Podjadę znów do Maćka z EDCtuning (polecam) i się wyciśnie soki albo korbę na tych gratach.


ciekawe na ile sprzet pozwoli ...

Hehe osprzęt :wink: Sam jestem bardzo ciekawy ile by u mnie wydusił :D


co moze byc pozniej pewnie vklr :) jak stara22 sie znudziła co nie

Podejrzewam że to by było bez sensu w samochodzie doo jazdy na co dzień.Ja osobiście już bym PD pod maskę włożył i koks na 300+ :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

droga jest otwarta dla tych ktorzy sie wahaja maja czarno na białym jak wyglada cały proces i ile mozna wykrzesac, zawsze jak jade swoja b5 to mecza mnie mysli nad zmiana na cos nowszego ale gdy startuje i zostawiam kilka aut za soba stwierdzam eeh jeszcze troche pojezdze ladnie idzie, to jest jak choroba co dzien przychodzi tak samo jak co by jeszcze dac zeby bylo lepiej :facepalm: jak bym miał w poblizu osoby ktore zrobily by dol od pd badz caly silnik ,od razu bym to zrobil ale mam strasznie duzo km i ciagle jestem w rozterce hehe ale spowiedz,

odezwe sie po korekcie

ps Wodzu masz trakcje na 2 biegu jak wcisniesz do konca?

Edytowane przez Jacktdi99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ps Wodzu masz trakcje na 2 biegu jak wcisniesz do konca?

Na 20 kołach nawet po rozgrzaniu nie ma(jakieś chinskie opony :grin: ),na zimówkach 18 jak już dobrze je rozgrzeje to na dobrym asfalcie chce kleić :banan: Piszczą gumy ale ładnie przyśpiesza,nie muszę odpuszczać gazu :)Ale to bardzo rzadko się zdarza,zazwyczaj "pożar" i obroty max :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps Wodzu masz trakcje na 2 biegu jak wcisniesz do konca?

Na 20 kołach nawet po rozgrzaniu nie ma(jakieś chinskie opony :grin: ),na zimówkach 18 jak już dobrze je rozgrzeje to na dobrym asfalcie chce kleić :banan: Piszczą gumy ale ładnie przyśpiesza,nie muszę odpuszczać gazu :)Ale to bardzo rzadko się zdarza,zazwyczaj "pożar" i obroty max :(

Jaki masz teraz rozmiar kół i jakiej firmy opony?

U mnie na 235/35/19 i opnonie Nokian zline jest trakcja od drugiego biegu ale tylko na suchym asfalcie. Jak jest mokro to i na 3jce trakcja potrafi się włączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jaki masz teraz rozmiar kół i jakiej firmy opony?

Obecnie mam mix na przodzie,20" i 18" bo oponę rozciąłem.A dokładnie to Cię który zestaw interesuje,lato20" czy zima 18"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lato mnie interesuje. Bo zimą wiemy jak jest z wykorzystaniem trakcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Lato mnie interesuje

Opony firmy Lexani LX-SEVEN 225/30/20.Od razu mogę napisać od siebie że nie polecam na mokrą nawierzchnię,na suchej ujdą ale też bez rewelacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heya u mnie ciut cięższy kloc A6 c5 ale też pancerny afn (jeszcze przez hamownia wiec nie zakłądam tematu)

opony 205/16R gtb17 wtryski 0,260 i mieli też na 2 biegu jak juz nadmucha czyli miedzy 2200-2800 i trzeba lekko puszczac jak sie robi 0-100 ;/

kręcenie wyzej czyli do 4500 jakoś nie poprawia znacząco czasu pewnie 0,2-0,3sek ;D

dobrze licze ok 7,5 sek czy naginam ;D?

Ps tez w planach gtb20 ;D

Edytowane przez tygrxek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze liczysz 7,5sek jak na taka a6 bude to rewelka, czy glowica po remacie??

jaka moc i moment w tej audi?

, mysle ze jak kola w koncu dam 215 16 to nie zamieli i pojedzie ciut szybciej do 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...