Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AFN gtb22 240ps i 440NM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wydajność 17ki kończy sie przy 220km(podobno)

Opublikowano

wydajność 17ki kończy sie przy 220km(podobno)

wydajność gtb17 sprawdzimy jak wkońcu wrzuce sprzęgło z kevlarowym dodatkiem i pojadę do Greogra na korektę, bo paliwa jest jeszcze duuużo zapasu :)

Opublikowano

wydajność 17ki kończy sie przy 220km(podobno)

wydajność gtb17 sprawdzimy jak wkońcu wrzuce sprzęgło z kevlarowym dodatkiem i pojadę do Greogra na korektę, bo paliwa jest jeszcze duuużo zapasu :)

U mnie też, ale prędzej wpadnie 22 niz maxy wykręce na 17tce :grin:

Opublikowano

U mnie też, ale prędzej wpadnie 22 niz maxy wykręce na 17tce :grin:

Nie zwlekaj z tym tylko działaj :wink: Mnie nachodzi na porting głowicy i mocniejsze sprzęgło,bo to właśnie ono ograniczyło mój wynik.Pomóc troszkę pompie montując pompę wstępną i odwiedzić ponownie kolegę Spanky :naughty: Z NM z dołu nie przesadzać i soki wycisnąć.

Opublikowano

GTB17 ST1 swoje wyciśnie, wstanie lepiej i będzie miała lepszą responsywność, pytanie czy taka inwestycja do VP ma jakikolwiek sens to i tak nie może mieć dołu.

Edytowane przez marcin4x4

Opublikowano

No pany nic tylko pogratulować,wynik jak na vp super.

Jacku jak sie jeździ w porównaniu do poprzedniego setapu?????

Opublikowano

GTB17 ST1 swoje wyciśnie, wstanie lepiej i będzie miała lepszą responsywność, pytanie czy taka inwestycja do VP ma jakikolwiek sens to i tak nie może mieć dołu.

Mozesz rozwinać co to jest to ST1? hybryda? bo google takiego pojecia nie widzi

Samo wstawanie gtb17 czy gtb22 jest porównywalne

Opublikowano

Samo wstawanie gtb17 czy gtb22 jest porównywalne

Nie powiedziałbym że tak porównywalne bo jednak różnica jest spora, szczególnie w vp gdzie mamy mało spalin z dołu. 22vk wstaje różnie, zależnie od egzemplarza, nierazy były przypadki że nawet w pd nie budowało dołu. Osobiscie mógłbym polecić do vp gtb2056vk , sam na takiej jeździłem(nawet 370 nm/2000 miałem) i o niej można powiedzieć że wstaje porównywalnie do gtb17(czuć minimalną różnicę).Wg mnie w 17 szkoda się bawić jak się wrzuca wtryski pokroju 0.270, a 22 nie się wykorzysta w vp i na dodatek mamy na niej słaby dół. Gratuluję wyniku Jacku. Pozdrawiam

edit: chociaż patrząc jeszcze raz na wykres Jacka to dół fajny wyszedł jak na 22.

Edytowane przez dawid13132

Opublikowano

edit: chociaż patrząc jeszcze raz na wykres Jacka to dół fajny wyszedł jak na 22.

Bo GTB22 przerabiane przez Krzysiek1606 tak wstają :banan:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/332602-a4-b5-afn-gtb22-235km-i-450nm/

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

witam

jezeli chodzi o wstawanie tej 22 to na prawde jest minimalna roznica w porownaniu do 17 dla innych zauwazalna , jak dla mnie prawie nie czuc roznicy bynajmniej u mnie tak wyszło wiemy ze co auto to obyczaj , jednak jak dojdziemy to 2,5 , 3 tys obr nie jestem az taki szczegółowy, jest o wiele mocniejszy but , i trace ten 2 bieg ale opony swoje zrobia tak sadze, bo faktycznie jest teraz troszke skaleczony chce jechac a on niszczy bezlitosnie opony , jezeli mniałbym z kims sie porownac to tylko z 3 biegu , dziwny dizelek :decayed:

jezeli mam sie wypowiedziec co do ograniczenia tego wyniku to jak wspomniałem auto sie zapowietrzyło i gasło nie było to przyjemne a nie planowałem lawety ,roznie mogo wyjsc jadac chcemy zeby tuner wycisnał maxa , bez problemu to zrobi ale na swoja odpowiedzialnosc, ile ten słupek wytrzyma ? na ile robia takie Afn ? nikt nie chce ryzykowac maxa i zakonczyc zabawe na warsztacie, no chyba ze mamy 3 auta

wszystkie graty troche wieksze niz powinny bo ost setup mnie nauczył ...wymieniac sprzedawac i tracic, kazdy chce miec zapas jak 20 i 22 w tej samej cenie to co wybrac :) przynajmniej turbo sie nie zmeczy a potencjał na dalej jest

podejrzewam ze troszke sie poczaje i zmienie ten doł na Pd ,szkoda tylko ze Chłopaki sa tak daleko

pozdrawiam

Edytowane przez Jacktdi99

Opublikowano

Mozesz rozwinać co to jest to ST1? hybryda? bo google takiego pojecia nie widzi

Samo wstawanie gtb17 czy gtb22 jest porównywalne

tak hybryda stage 1, po mojemu mamy po prostu inne wyobrażenie i inne wymagania.

Nie powiedziałbym że tak porównywalne bo jednak różnica jest spora, szczególnie w vp gdzie mamy mało spalin z dołu. 22vk wstaje różnie, zależnie od egzemplarza, nierazy były przypadki że nawet w pd nie budowało dołu.

dokładnie, to już jest konkret sprężarka i wymaga solidnej siły kinetycznej spalin o której w VP można sobie pogdybać. Ale... cena zbliżana, a górę na 100% dmuchnie lepiej

wszystkie graty troche wieksze niz powinny

i dobrze, jest margines na upały :)

BTW: jak dym ?

Edytowane przez marcin4x4

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jezeli chodzi o dym to jest calkiem znosnie.

Pokaze na dniach teraz nie ma warunkow

Jednak ost jechalem awx po programie ta reakcja na gaz jest lepsza nie ma co. gora to inna sprawa chociaz 3 -ka juz sie opatrzyla i brakuje troszku. Bedzie robiony dol silnika juz raczej decyzja zapadla. Szkoda tylko 2 masy bo chyba na wiecej nie pozwoli a jest nowa .moglem od razu 1mas dac i cieszyc sie mozliwosciami czlowiek ciagle sie uczy..

Opublikowano

każdy się uczy na sowich błędach i zawsze się łapie za głowe.. mogło być lepiej / taniej ...

Opublikowano
  • Autor

Jezeli chodzi o dym to jest calkiem znosnie.

Pokaze na dniach teraz nie ma warunkow

Jednak ost jechalem awx po programie ta reakcja na gaz jest lepsza nie ma co. gora to inna sprawa chociaz 3 -ka juz sie opatrzyla i brakuje troszku. Bedzie robiony dol silnika juz raczej decyzja zapadla. Szkoda tylko 2 masy bo chyba na wiecej nie pozwoli a jest nowa .moglem od razu 1mas dac i cieszyc sie mozliwosciami czlowiek ciagle sie uczy..

no coz, jak bym wczesniej wiedział ze bede chciał az tak wiele to pewnie ktos madry by podpowiedział :) a to tylko program itd itd itd..

z drugiej strony srednio jest z inf do ilu moze wytrzymac taki sachs AWX i sprzegło z otulina kevlaru, może ktos testował jego mozliwosć??

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

kiedy jakis filmik dodasz ?? caly czas mokro ? :D

Opublikowano
  • Autor

kiedy jakis filmik dodasz ?? caly czas mokro ? :D

akurat dzis sobie przypomniałem i cos tam ponagrywałem :) jutro pokaze, , tylko .... obecnie jezdze na 216 bo 270 poleciały na sprawdzenie :)

sorki za zwłoke ale cos jest, dalej kolejny z 2 biegu , na tych wtryskach na 2 biegu gaz w podłoge i jedzie , na 270 jest inaczej :), juz mam konto na yt wiec bede nagrywał

https://www.youtube.com/watch?v=-AFDOcFl5Gc

Edytowane przez Jacktdi99

Opublikowano

tzn to co nagrales nie jest dokonca dostrojone i powinn byc jeszcze sporo lepiej, tak ?

Opublikowano

Przecież to jest na 216,pisze ze na 270 jest lepiej...

Opublikowano

Trochę słabo, robiłeś kreski na 216 ?

jakie koła ?

Opublikowano

Watpie ze robił bo do chłopaków ma pare km wiec pewnie program jest pod 270.

Jacku trzeba było poczekać nagrać coś na 270 bo zaraz zacznie się ...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.