Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana radia, problem z głośnikami, parę pytań [zdjęcia]


Maciej94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie mam problem jak większość użytkowników z tylnymi głośnikami, po zakupie auta oryginalnego radia niestety nie było, nie było też żadnej przejściówki itp. Wystawała po prostu oryginalna instalacja pod którą podpiąłem swoje radio JVC, przednie głośniki grają jak należy, tył cisza, ale wiem, że są jakieś moduły, przejściówki jak zwał, tak zwał, http://allegro.pl/modul-audi-a3-a4-a6-a8-tt-tylne-glosniki-subwoofer-i5652091565.html podobno ma działać, ale nie wiem :), w grę wchodzi również powrót do oryginalnego radia ponieważ moje ma niebieskie podświetlenie i strasznie słabo to wygląda do tego w nocy razi w oczy (nawet maksymalnie przyciemnione).

Tutaj widać, że jest normalna instalacja którą podpiąłem do radia i przód gra
12048624_1044701755562812_1360587051_n.j

Natomiast została wolna jedna kostka (wydaje mi sie, że to ona odpowiada za tył)

12048978_1044701738896147_957361572_n.jp

Drugie pytanie, chciałem zmienić "małe" radio na "duże" tego typu : http://olx.pl/oferta/audi-a4-b5-lift-2000r-radio-orginal-audi-symphony-CID5-ID6S2U7.html#3f15f9c49dOczywiście aukcja poglądowa, żeby było wiadomo o co chodzi, słyszałem gdzieś, że działa podobno tylko z BOSE, u mnie niestety jest zwykłe audio, będzie to normalnie współgrać?

Trzecie pytanie, po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki usuwa mi całą pamięć z radia, przechodzi w tryb DEMO i muszę wszystko na nowo ustawiać

Jakieś pomysły, sugestię, może ktoś coś wymyśli, wszystkie rady mile widziane, pozdrawiam! :)


Serio, nikt nic nie pomoże!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Zakup radia z możliwością ustawienia czerwonego koloru.

2. Zakup odpowiedniej ramki radiowej od Kolegi z forum: marivs

3. Zakup przejściówki uruchamiającej tylne głośniki.

4. Zakup dystansów pozwalających na bezinwazyjny montaż głośników 16cm w przednich drzwiach.

5. Zakup wooferków 16cm.

Edytowane przez rookie1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta przejściówka którą podałem w pierwszym poście będzie OK, zzy potrzebuje czegoś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...