Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zderzak ze spryskami B7 pytanie


fox60

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie szukam już chwile informacji na temat sprysków xenonów w B7 zderzak zwykły gdyż stałem się szczęśliwym posiadaczem bixów a wiec przyszedł i czas na spryski.

Nigdzie nie mogę znaleźć informacji jak zdemontować lub zamontować spryski (konkretnie to zaślepki sprysków) żeby nic nie połamać ani nie popsuć, jak również nie wiem czy do tej wnęki w zderzaku ma być zamontowany jeszcze jakiś uchwyt, lub coś co podtrzymuje zaślepkę na równi ze zderzakiem bo obecnie ta zaślepka mi wpada parę mm w głąb a tak być nie powinno.

Ewentualnie czy ma ktoś jakieś zdjęcia jak to rozmontować i co znajduje się pod tą zaślepką? bo do B6 są całe fotostory ale do B7

nic nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bcf529160dae4ca4.jpg

Dzięki afroo. a wiesz może jak wypchnąć ręcznie sprysk żeby zamontować potem tą zaślepkę? Czy jak się to robi żeby nic nie połamać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bcf529160dae4ca4.jpg

Dzięki afroo. a wiesz może jak wypchnąć ręcznie sprysk żeby zamontować potem tą zaślepkę? Czy jak się to robi żeby nic nie połamać?

musisz delikatnie podważyć zaślepkę i wyciągnąć ją razem ze spryskiwaczem troszkę ze zderzaka (tak jak wychodzi spryskiwacz podczas pracy), wtedy zobaczysz jak ona jest przypięta do spryskiwacza i ją bez problemu zdemontujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie trzeba odciągnąć zaślepkę do siebie i wyciągnąć zabezpieczenie zaślepki.

Potem odkręcasz od drugiej strony sprysk i już masz zdemontowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też próbowałem ale strasznie twardo siedzi, myślałem że jest jakiś inny sposób wyjęcia jej, no ale jak tak to będe próbował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Podepnę się pod temat sprysków, Ja mam problem innej natury, mianowicie u mnie spryski działają ale zauważyłem że coś jest nie tak albo z zaślepkami albo z pracą sprysków bo po ich użyciu nie chowają się całkiem w zderzak tylko nie wiem czy to jest problem zaślepek czy sprysków. By ładnie wyglądało to potem muszę je dopchnąć ręcznie a chyba tak być nie powinno. Poza tym poszukuję zaślepki od dziury na wkręcany hak do holowania do przedniego zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się nie chowają to raczej wina sprysków

mam gdzieś taką zaślepkę w kolorze czarnym ale porysowana i musi być polakierowana jak jesteś zainteresowany to pisz PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...