Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Porada ws. sposobu naprawy


borsukh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów,

niestety auto miało spotkanie ze słupem na parkingu podziemnym.

http://www.directupload.net/file/d/4162/3862isf8_jpg.html

Jak radzicie zrobić żeby było dobrze? Moje rozumowanie jest takie, że nikt mi ocynku nie odtworzy, chce kupić używane drzwi i błotnik pod kolor i własnoręcznie wymienić.

Pytania do osób przerabiających temat:

1. Wystarczy wymienić, czy mocno się będzie się kolor różnił? I co z tym zrobić - korekta lakieru, czy trzeba będzie cieniować u lakiernika?

2. Co proponujecie z listwą, da się to zrobić własnym sumptem żeby było ładnie? Papierkiem wyrównać, wypełnić wgłębienia, podkład i lakier. Jeżeli tak to jak konkretnie podejść do tematu i jakich użyć specyfików?

3. Czy przy kupnie części będzie normalne że jest rdza na drzwiach w części pod listwą czy da się znaleźć ideał bez rdzy?

4. Czy ogólnie da się to złożyć tak, żeby szpary wglądały fabrycznie? Bo mnie to strasznie będzie mierzić jak będę widział że coś jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymien na ori elemnty na uzywane po kodzie lakieru,ewentualnie jak bedzie roznica odcienia to polerka calej fury ,i nie powinno byc sladu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy błotnik drzwi naprawić listwy progowej i tak nie zmienisz , błotniki w zamienniku sa dobre niezle pasują a ori i tak g warte bo rdzewieją .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest tak jak pisze kol. wilu8. Ori elementy i tak rdzewieją więc wystarczy dobry zamiennik. Gorzej z drzwiami o ile muszą być wymienione to szukaj po kolorze i po malowaniu błotnika zrób korektę lakieru.

Najlepiej obgadaj sprawę z lakiernikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...