Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Proces wymiany radia w a4 avant


skiper9

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

niestety tak sie trafilo ze w moim samochodzie jest radio audi chours, chcialbym je wymienic na concert na cd, czy jest gdzies jakis schemat jak to zrobic po kolei, szukałym na podobnych watkach ale nic nie znalazlem...

dodatkowo chcialbym kupic radio concert czy zeby dzialalo to musze je kupic tylko z kodem..???

prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod do radia musisz mieć, inaczej go nie odpalisz.

Co do zmiany radia z Chorus II na Concert II to na zasadzie plug-play, tym bardziej, że w tym roczniku auta jest jak najbardziej przewidziane radyjko Concert II, a zatem pełna komunikacja.

Jak masz chorusa z chromowaną listewką na górze radia, to concerta też szukaj z listewką :hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak, mam dokladnie takiego z chromowana listewka u góry i ostre kąty, juz nawet takie znalazlem an allegro cena ok. 400zl, tylko czy ktos mi moze napisac jak to wymienic? co po kolei wyciagnać i w jaki sposób?

Czy dam rade to sam zrobic, czy jechac do serwisu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim kupisz na allegro wyjmaki do radia, to podjedź na spota w trójmieście,

ktoś na pewno ma wyjmaki do concerta, chłopaki pomogą też wyjąć i włożyć radyjko :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy o to chodzi, ale jak kupilem kilka lat temu nowe radio na cd sony to dostalem dwa takie pilniki zakonczone jakimis trojkatami czy to o to chodzi?

po drugie o co chodzi z tym spotem w trojmiescie? gdzie to dokladnie jest i kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod do radia musisz mieć, inaczej go nie odpalisz.

Co do zmiany radia z Chorus II na Concert II to na zasadzie plug-play, tym bardziej, że w tym roczniku auta jest jak najbardziej przewidziane radyjko Concert II, a zatem pełna komunikacja.

Jak masz chorusa z chromowaną listewką na górze radia, to concerta też szukaj z listewką :hi:.

Z tą komunikacją to chyba nie tak do końca. U mnie jest zwykła instalacja audio i nie mam kabelka CAN więc czeka mnie rezanie jeśli sie zdecyduję na Concerta. Tak samo czeka mnie rozwiązanie problemu z głośnikami, w tej chwili na niefabryczne radyjko ciągnie 8 głośników i gra bardzo dobrze. Strasznie kłopotliwa w moim przypadku ta zamiana na ori...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwila roboty ;) MOZE NA SPOCIE trójmiejskim Ci chłopaki pomoga :P

To do mnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwila roboty ;) MOZE NA SPOCIE trójmiejskim Ci chłopaki pomoga :P

moze tez być do Ciebie ;)

a wyjmaki te z pierwszej aukcji ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest zwykła instalacja audio i nie mam kabelka CAN więc czeka mnie rezanie jeśli sie zdecyduję na Concerta. Tak samo czeka mnie rozwiązanie problemu z głośnikami, w tej chwili na niefabryczne radyjko ciągnie 8 głośników i gra bardzo dobrze. Strasznie kłopotliwa w moim przypadku ta zamiana na ori...

Kolego poradziłeś sobie z przekładką na oryginalne radio?U mnie też jest wiązka na 8 głośników i nie wiem jak ten problem rozwiązać bo w Concert 2 sa tylko 4 wyjscia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...