Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ubywający Płyn z ukłądu chłodzenia


Malinowyqtp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie i od razu przepraszam za założenie nowego tematu ale nie moge znaleść nic co by mnie oświeciło Wiec tak, pewnego dnia wyjeżdzając do pracy zapaliła mi sie kontrolka płynu chłodniczego standardowa wysiadam patrze a tam pusto wiec dolewam wody za 5 dni znowu pusto napisze co zauważyłem:

Pierwsze co zauwazyłęm jak wkłądając butelkę do zbiornika i uzupełnialem wodę woda przelewałą sie tym kruccem 2 cm (wody nie wybijało z zbiornika i nic nie szło przelewem} wszystko szło do środka.

Obczaiłem tylni kruciec od glowicy sucho obczailem weze do chłodnicy sucho obczailem trujnik kolo filtra oleju sucho podłoga w aucie słucha a płyn jak ubywał tak ubywa woda w zbiorniczku wyrónawczym czysta zero jakich bąbli osadu itp olej na bagnecje sie zgadza jest 3/4 ale zawsze jak odkręncam korek od zbiorniczka wyrównawczego mega syczy i zawsze skrapla się tym kruccem ogrzewanie ust, na Hi parzy w twarz zawsze dolewam tylko tyle co z zbiornika ucieka Nie wiem co dalej robić nie wiem gdzie szukać idzie zima a ja mam wodę w układznie... Panowie Pomóżcie .

Dnia dzisiejszego zauważyłem żę woda sie rozgrzałą do 90 stopni chwile pozniej wsiadłem do auta a tam 70 stopni wiec nie wiem co jest pinć

Ja obstawiam ze korek jest do d*py i przez to rozszczelnił się zbiorniczek wyrówanwaczy ponieważ jak jest pusto w zbiorniczku i przejade troche to pompa zaczyna przelewać wode do zbiornika i zakrywa lekko czujnik i kontrolka gaśnie a wody jest w zbiorniczku na dnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak mam w,golfie 4 wlewam plynu ile ms być zrobię 50km i plynu nie ma i kontrolka daje znać, wiec pojechałem zrobić test uszczelki pod glowica i wyszlo ze jest wydmuchana, nic nie dymi nic się nie dzieje a plynu nie ma, moja opinia? Plyn spala silnik w środku i dlatego go nie ma. Może się mylę ale sam przez to przechodziłem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego już znalazłęm waż był łączony pomiedzy silnikiem a nagrzewnica w połowie ktoś go łączył i tam się sonczyło ^^


Odświeżam temat auto trafiło na warsztat okazało się że leciało z termostatu i 2 krućcy przez 7 dni było wszystko okey ale od nowa leci gdzieś mokra jest skrzynia biegów i i przekładnia kierownicza z czego może tam lecieć?? pomocy bo mi sił brak nie zarobie na płyn chłodniczy.. :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli masz 1, 9tdi to Z tyłu silnika jest podgrzewacz płynu. często tam ucieka płyn i leci prosto na skrzynię biegów. wymiana uszczelki powinna załatwić sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...