Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio drift auto-lawety która przyjechała po kolegę 19 lutego na zlocie forum audipodkarpacie zakończyła się wgnieceniem bocznym w A4 Avant...

Opublikowano

Ostatnio drift auto-lawety która przyjechała po kolegę 19 lutego na zlocie forum audipodkarpacie zakończyła się wgnieceniem bocznym w A4 Avant...

to w którą a4 przywalił >>> bo ja się zmyłem zaraz po tym drifcie a6 i czekaniem na lawete ...

Opublikowano

a macie jakiś filmik z tego Marcin ?

Opublikowano

Taka granatowa co ciągle kręciła po tym drugim parkingu, na pewno widziałeś

Opublikowano

niom to oberwała a6 2 razy :confused4: :confused4: nie dobrze a co z tym spotem w RKL[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 20:46_________________________________________________sorka to nie ten dział :naughty: odnośnie kolbuszki

Opublikowano

będzie :tongue4: możemy zrobić ale czy będziesz stał w mrozie i padającym śniegu bo mi się raczej nie wydaje i :evil:

a spot się odbędzie tylko czekam na pogodę :naughty:

Opublikowano

Trochę się sprawy pokomplikowały, moja żona w szpitalu z poważnym zagrożeniem ciąży. Nie będzie mnie na spocie (jeśli wogóle się odbędzie).

Opublikowano

Oo ... nie przejmuj się spotem masz teraz ważniejsze sprawy na głowie , życzę szybkiego powrotu dla żony :), oby wszystko skończyło się dobrze

Opublikowano

spokojnie.. zima już odpuszcza już od tego weekendu ma być cieplej i cieplej.. niebawem wymienimy opony na letnie :)

Opublikowano

I zacznie się lansss... :tongue4:

Opublikowano

Panowie jak ktoś chciałby przejść do PLAY proszę o kontakt :rolleyes:

Opublikowano

Panowie jak ktoś chciałby przejść do PLAY proszę o kontakt :rolleyes:

A co masz jakies promocje :naughty:

Opublikowano

Drodzy panowie i panie dużymi krokami zbliża się do nas upragniona Wiosna , zatem che zorganizować pierwszy oficjalny spot w Kolbuszowej smiley Data nie jest jeszcze uzgodniona ale na pewno będzie to Niedziela . Spot odbędzie się na parkingu na przeciw Restauracji Krokodyl .Proszę was koledzy abyście wpisali się wstępnie kto by przybył .

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych tongue4

Opublikowano

Panowie jak ktoś chciałby przejść do PLAY proszę o kontakt :rolleyes:

A co masz jakies promocje :naughty:

A jesteś zainteresowany? :naughty:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Zapraszamy Wszystkich Posiadaczy AUDI i Miłośników tej Niezwykłej Marki na Spoty Kolbuszowskie .

Najbliższy Spot Odbędzie się 8-go Maja o 16.00 .

Parking przy Dyskotece 'Bogacz'

Serdecznie Zapraszamy

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

:hi:

Ruszamy z nową ofertą X Ogólnopolskiego Zlotu Letniego

Zapraszamy :good:

info w wątku zlotowym :

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=202077.0

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kłaniam się :hi:

Prośbę mam :naughty: Chciałabym się wybrać na kilka dni w okolice Soliny… czy moglibyście polecić mi jakieś godne uwagi miejsca?

Mile widziane gospodarstwo agroturystyczne :tongue4:

pozdrawiam, Asia

Opublikowano

Asia znalazłem taki link być może już widziałaś, a jak nie to na pewno coś tam znajdziesz dla siebie. Ja byłem nad Soliną już dobre parę lat do tyłu więc żadnych konkretnych wskazówek nie dam :rolleyes: Pamiętam tylko, że nocleg mieliśmy w Polańczyku jak by Ci bardzo zależało to konkretne dane może gdzieś odszukam.

http://www.twojebieszczady.pl/solina.php

Opublikowano

Dzięki bardzo Rafał :) jeśli znajdziesz namiary to napisz do mnie, bo chodzi o to, że jadę w tamten rejon Polski pierwszy raz i wolałabym zatrzymać się w miejscu sprawdzonym :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.