Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Tarnobrzeskie 2016 sobota godz 15.00


Iverson

Rekomendowane odpowiedzi

czy te tarnobrzeskie spoty to bywaja jeszcze czy nic z tego nie wyszło?

jak by się zadeklarowało więcej niż 3 osoby to można cos wymysleć :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle ze właśnie na poczatek zanim by sie znalazło wiecej osób to lepszym miejscem było by coś mniej na widoku niz kaufland bo 3 czy 4 autka troche śmiesznie wygladaja jak na SPOT:) pogadac i wymienic sie doswiadczeniami na poczatku mozna bardziej kamieralnie :gwizdanie: a wogóle to odbył sie choc jeden do tej pory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że prędzej my się powinniśmy wybrać do RZ bez sensu żeby np. 10 osób jechało do dwóch :) chociaż zapraszamy :)[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 20:59_________________________________________________Latem nad zalewem machowskim fajnie by było się spotkać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jeszcze coś się działo niewiele, ale zawsze coś. Teraz wszystko umarło :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jak mam ramki z drugiego klubu to też mogę przyjechać na Spot :gwizdanie:

a4 to a4 :wink4:

A spota mozemy juz robic sniek z parkingu stopniał :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lightfighter87

Działajmy coś póki jeszcze pogoda jest, już widzę jak każdy przyjedzie w śnieżyce :gwizdanie: Ogłaszam zatem powszechną mobilizację, wszyscy właściciele audi A4 w TBG zobowiązani są potwierdzić gotowość. Małe zebranko na którymś parkingu a później przejazd przez miasto :) to chyba nie jest trudne tą godzinkę wydzielić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a później przejazd przez miasto

:decayed: :decayed: :decayed:

Ja przez żadne miasto nie jadę... :gwizdanie:, ale spotkać się gdzieś na parkaingu z chęcią :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lightfighter87

To jak z czasem, bo ja siedzę cały czas w TBG oprócz czwartku, krótki wypad po zaliczenia i parę spraw do Rz. Pasowałoby dopasować termin dla osób które pracują. Any sugestions ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo ...

Dzieje się coś w tym Tarnobrzegu czy nie ??? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czytam te Wasze posty i aż żal d... ściska. Dla chcącego nic trudnego. Jeśli jest problem z frekwencją na forum (np moją :tongue4:) to można się choćby wymienić mailami bądź telefonami i jak ktoś złapie spontan na spotkanie to wyśle do reszty sms'a, żeby ruszyć temat na forum. Jeśli niektórzy wolą kameralne grono, to też nie widzę problemu, miejsc jest pełno w Tbg-u. Jeśli o mnie chodzi, to będę na 90% w Tbg-u za tydzień tj. 25-27 luty i proponuję wstępnie spotkanie w sobotę 26-go ok: 17-tej na parkingu przy targowisku naprzeciw Plusa. Jeśli ktoś uzna, że miejsce jest niedyskretne, to się przeniesiemy. :cool1:

Mam nadzieję, że pogoda dopisze, to może jakieś drifciki na śniegu się pojawią :wink4: Dzisiaj jestem w Skierkach i tu pogoda świetna tylko towarzystwa brak :confused4:. Chyba mają podobne problemy ze spotami jak my :polew:

Jakby co, piszcie na PW w sprawie danych do kontaktu. Do końca niedzieli odpiszę.

Pozdrawiam i śledzimy obowiązkowo wątek co kilka dni :evil:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i to jest konkret z grubej rury ładujesz spota to mi sie podoba :oklaski:

A największym problemem z spotami jest to że każdy potwierdza swoją obecność w 100 % a przyjedzie tylko 4-5 auta i w tedy człowiek traci chęci na następny spot nooo.... się troszkę rozpisałem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...