Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[RS4 B7] by y0p5


y0p5

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę ludzie tylko piszą i oceniają negatywnie.. ze dokladka itp.. moim zdaniem to wszystko z zazdrości. .:) najważniejsze że tobie się ten samochód podoba.. A i tak 90% przechodniów będzie się gapilo na autko bo robi wrażenie. . Mi ogólnie taki pakiet się podoba:) i powodzenia w dalszych wizjach:)

Edytowane przez kmr91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rs4wagon, rzeczywiście :D

Kmr91, każdy ma swoje zdanie i prawo do jego wygłaszania :)

Auto mnie bardzo cieszy, każdy dodany element powoduje powoduje uśmiech na twarzy. Vosseny trafiły się przypadkowy, były pomalowane na czarno i nie są kołem docelowym. Kolor tego rsa nie jest moim wymarzonym, "ciężki" do tuningow :D W dni pochmurne wygląda mega smutnie, ponuro i tak jakoś bez polotu. Trochę lepiej w dni sloneczne. Zastanawiam się nad kolorem felg, ciężko trafić pod ten kolor w coś sensownego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARCIN607 oj tam festyn odrazu :D Widac lubimy festyn, do 1.6 tdi graty z RS ? :P

Eee no nie gadaj że OOOO RS4 porównuje do SKODY. Toż to inny klasa auta. Festyn może mocno słowo- just takie gadżety do RS4 po prostu nie pasują.(moim zdaniem) Ale koło za to fest :dancing:

Co do mojej skody to nawet jak tam całego vrs przełożę to nadal będzie to tylko skoda :-) tzw Ekolot

Z tego co widzę ludzie tylko piszą i oceniają negatywnie.. ze dokladka itp.. moim zdaniem to wszystko z zazdrości. .:) najważniejsze że tobie się ten samochód podoba.. A i tak 90% przechodniów będzie się gapilo na autko bo robi wrażenie. . Mi ogólnie taki pakiet się podoba:) i powodzenia w dalszych wizjach:)

a,każdy ma tylko bravo bić?? Bez przesady? Toż to forum - Każdy może wyrażać swoje opinie. A zwłaszcza jak jest kultowe rs4 to już wogóle. Najważniejsze żeby była zachowana,kultura i smak postów. I nikt się nie obrażał. Na negatywne postu trza,mieć wyjeba...ne :-) albo brać je z przymrużeniem oka bo takie zawsze będą. Nie ma rzeczy która będzie podobała się wszystkim.

Btw jakby ktoś miał rs7 i walnął tam różowy kuta...sik też byś,powiedział że,negatywne opinie są z zazdrości??

Nie pierwsze rs4 i nie ostatnie na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie powinieneś trzymać

Sie czarnych felg,ja teraz

Robię wersje "bida" 2.0 Tfsi w wersji

Wide body z panelami z rs4 w podobnym kolorze,tylko mnie umocniles w tym ze felgi czarne siada jak należy,dla mnie naprawdę w pyte!!ja u siebie mniej szałowo bo na razie ładuje rotory z rs5 20stki,ale na przyszłość tez myśle cos koło 10J wstawić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor tego rsa nie jest moim wymarzonym, "ciężki" do tuningow :D

Zastanawiam się nad kolorem felg, ciężko trafić pod ten kolor w coś sensownego.

Kolor to oczywiście kwestia gustu, ale moim zdaniem bardzo dobrze pasuje do tego nadwozia :)

Czarny grill, relingi itd. dobrze z nim współgrają.

Tak samo z felgami - praktycznie każdy kolor będzie tu OK: srebrny, szary, grafitowy, czarny czy złoty. Nawet jakiś zielony w stylu Kawasaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękne RS :kox:

Plan masz dobry na to auto.
Jak lecisz w pakiet czerń, to zmieniłbym: relingi, ramki szyb, lusterka, końcówki wydechów, znaczek na klapie i dokładkę od cupry na czarny połysk piano :thumbup1:

Edytowane przez MAT1000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cupry :)

MARCIN607, ona może byc nawet z ŁADY SAMARA :D , ważne ze na zywo front z nią no wygląda poprostu mega dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiękne RS :kox:

Plan masz dobry na to auto.

Jak lecisz w pakiet czerń, to zmieniłbym: relingi, ramki szyb, lusterka, końcówki wydechów, znaczek na klapie i dokładkę od cupry na czarny połysk piano :thumbup1:

tj jak MAT, tylko ze lusterka bym zostawil :D i te dekielki na czarno, ogolnie felgi kosa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rs4 odwiedził hamownie :)

RS4-wykre_sxhrrar.png

Trzeba go uzdrowić :) Z jednej strony ciesze sie, brakuje mocy... bedzie wiecej mocy :grin: . Wydawało mi sie ze dobrze jedzie, po kuracji bedzie jeszcze lepiej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rs4 odwiedził hamownie :)

RS4-wykre_sxhrrar.png

Trzeba go uzdrowić :) Z jednej strony ciesze sie, brakuje mocy... bedzie wiecej mocy :grin: . Wydawało mi sie ze dobrze jedzie, po kuracji bedzie jeszcze lepiej :naughty:

mój przed kuracją wypluł 380km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś w PL kto dobrze ogarnia przerobienie odm w tym motorze i problem znika. Po czyszczeniu powinno być bite 420

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rs4 odwiedził hamownie :)

RS4-wykre_sxhrrar.png

Trzeba go uzdrowić :) Z jednej strony ciesze sie, brakuje mocy... bedzie wiecej mocy :grin: . Wydawało mi sie ze dobrze jedzie, po kuracji bedzie jeszcze lepiej :naughty:

no i to jest właśnie największy minus RS4, kupujesz auto dużo droższe z górnej półki a jedzie jak pomodzeone 3.0tdi, masakra.

Gdzieś czytałem że w przypadku RS4 b7 czyszczenie trzeba robić dość często żeby utrzymać moc...

tutaj jest ciekawy temat, fotorelacja jednego tunera i troche informacji o problemach rs4:

http://www.racingforum.pl/audi-rs4-b7-t77606.html

Edytowane przez Lorence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rs4 odwiedził hamownie :)

RS4-wykre_sxhrrar.png

Trzeba go uzdrowić :) Z jednej strony ciesze sie, brakuje mocy... bedzie wiecej mocy :grin: . Wydawało mi sie ze dobrze jedzie, po kuracji bedzie jeszcze lepiej :naughty:

no i to jest właśnie największy minus RS4, kupujesz auto dużo droższe z górnej półki a jedzie jak pomodzeone 3.0tdi, masakra.

Gdzieś czytałem że w przypadku RS4 b7 czyszczenie trzeba robić dość często żeby utrzymać moc...

tutaj jest ciekawy temat, fotorelacja jednego tunera i troche informacji o problemach rs4:

http://www.racingforum.pl/audi-rs4-b7-t77606.html

Słyszałem ze wydech seryjny podobno zamula te auto.. kolega z forum tez miał moce w okolicach twoich i po zmianie wydechu na militeka otrzymał dokładna serię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lorence, sorka, ale mnie zawsze rażą takie stwierdzenia typu "masakra bo pomodzone tdi jest szybsze..." itd.itp. Żadne tdi, nawet z 1000koni nie bedzie eReSem. Nigdy z nim nie konkurowało, nie konkuruje i nie będzie konkurowało w ogólnym patrzeniu na model auta. Jak ktoś chce być najszybszy na ulicy to na pewno jego wyborem nie bedzie rs4 b7. Tych aut po to się nie kupuje. RS4 B7 ma swoje wady (jak każde auto), ale ogrom zalet przytłacza...:-) Problem RS4 jest znany i nie trzeba tutaj nie wiadomo czego, żeby się z tym uporać. Kwestia podejścia a w tym przypadku jest tylko jedno słuszne- czyszczenie potraktować jako czynność eksploatacyjną i tyle.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...