Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !!

Auto to zakupiłem ponad 2 lata temu (październik 2006) i dopiero teraz zmobilizowałem się do tego, aby go pokazać w dziale A4, moje B5 jest z roku 95’ z silnikiem ABC 2.6 V6 quattro zakupione w Niemczech, resztę zobaczcie sami.

Wyposażenie :

- klimatronic

- podgrzewane siedzenia

- dwa podłokietniki (przód, tył)

- el. szyby (przód) domykane z kluczyka

- el. lusterka

- dzielone, składane tylne siedzenie

- 2 x poduszki

- dodatki drewnopodobne

- ...........itd.

tak wyglądało auto zaraz po zakupie

http://i33.tinypic.com/27yzcas.jpg

http://i36.tinypic.com/a3pf0n.jpg

http://i36.tinypic.com/2vi2emc.jpg

mikro zmiany:

-ramki aluminiowe na zegary

-półka tylna + trzecie światło stop

-podłokietnik (przód)

-lampy tył II lift

-grill po II lifcie

- kratki nawiewu polift

- felgi 17' opony 235/45/17

-kierownica s-line

-lampy przód Valeo (newki z niemcowni :decayed:) + hid 4300K

tak było na 15'

http://i36.tinypic.com/x5pac7.jpg

http://i38.tinypic.com/jj37ee.jpg

http://i34.tinypic.com/2a7ep39.jpg

http://i34.tinypic.com/8wb2hl.jpg

http://i37.tinypic.com/f4kaw0.jpg

http://i33.tinypic.com/35kk6x5.jpg

http://i38.tinypic.com/112ei5k.jpg

http://i33.tinypic.com/2ik9ze9.jpg

http://i33.tinypic.com/10seq6w.jpg

http://i33.tinypic.com/eu38z9.jpg

pozdrawiam

Z przyjściem wiosny zapowiadają się zmiany, mam na myśli felgi 17’

Kilka zdjęć tak na szybko –więcej na wiosnę

http://i43.tinypic.com/2nspw5.jpg

http://i40.tinypic.com/96howh.jpg

http://i42.tinypic.com/16icjes.jpg

stan obecny:

http://i41.tinypic.com/2i9mc7m.jpg

http://i39.tinypic.com/mw6ueq.jpg

http://i40.tinypic.com/2cyr47d.jpg

http://i41.tinypic.com/1zafe8.jpg

http://i41.tinypic.com/fp447n.jpg

http://i41.tinypic.com/332wcgo.

2vwzlsx.jpg

2hr2y5h.jpg

35k8x1v.jpg

Opublikowano

no wreszcie jest-piękna furmanka,mi gleby i soczewek na przód brakuje z hidem i byłby kox

Opublikowano
  • Autor

dzięki IVE za opinie, co do lamp z przodu to myślę ze kwestia czasu :wink4:, wiem że wypadołoby zmienić jeszcze felgi 17', ale może na wiosnę

Opublikowano

na felgi już poluj , może coś po taniości wychaczysz.

Opublikowano

GM wreszcie.. :)

Tak jak pisal Iverson brakuje tylko soczewek z przodu.. :kox:

Wymaz tablice.. :good:

Masz w nim 1BE? Chyba nie.. :mysli:

Opublikowano

V6 i :quattro: = :kox:

b.ładna B5 :good:

fele zostawił bym na zimę a na lato np 17"

wydech seryjny bardziej mi sie podoba :wink4:

Opublikowano

No nareszcie sie zmobilizowałeś :good: tylko niektóre fotki Ci sie po 2 razy wkleiły :naughty:

Furki nie bede komentował bo wiesz, że mi sie podoba :wink4:

Opublikowano

Autko 1 klasa :kox:

Takie mam odczucie jakbym je już gdzieś widział :polew:

Jak koledzy wyżej lampki zespolone i zenon + 17 i będzie miodzio :)

Opublikowano

Chyba gdzieś tą czwóreczke widziałem :tongue4: Do tego grila poliftowego lamki zespolone by się zdały jak nic no i xenon :naughty::kox:

Opublikowano

GM Lampeczki jeszcze przednie oczywiscie, dozoabczenia na spociku

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Takie mam odczucie jakbym je już gdzieś widział :polew:

teraz dsz33 będzie Twoje odczucie powracać częściej ,nasze autka stają się coraz bardziej podobne :polew: :polew: :polew:

16icjes.jpg

Opublikowano

dobrze wyglada na tych felgach

Opublikowano

nom o wiele lepiej furce na tym kółku :kox:

Opublikowano
  • Autor

dobrze wyglada na tych felgach

nom o wiele lepiej furce na tym kółku :kox:

Panowie lejecie miód na moje serce i uszy :naughty:

Opublikowano

Panowie lejecie miód na moje serce i uszy :naughty:

wiesz...chcę wreszcie ten obiecany rabat dostać :decayed::cool1::D
Opublikowano
  • Autor

To wszystko zasługa niejakiego Sławka :naughty: , to dzięki slawqowi mam te felgi – za które to jeszcze raz chcę mu podziękować :notworthy:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 12:04_________________________________________________

Panowie lejecie miód na moje serce i uszy :naughty:

wiesz...chcę wreszcie ten obiecany rabat dostać :decayed::cool1::D

Ive jeśli mówisz poważnie to ok. , wbijaj a zrobię wszystko co będzie możliwe ( na myśli mam oczywiście rabat ) :polew:

Opublikowano

jak będę się przymierzał , to na pewno wstąpię :wink4: , dzięki :good:

Opublikowano

Super furka i super felunek :oklaski: :good:

co bysmy zrobili bez tego slawqa :hi:

Opublikowano
  • Autor

co bysmy zrobili bez tego slawqa :hi:

Święte słowa :wink4:

Opublikowano

Furka na tych felgach wyglada kozacko :kox::good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.