Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] GM - A4 2.6 V6 quattro - nowe felgi 17'


GM

Rekomendowane odpowiedzi

O ja pier****** ale wiocha na tych nowych felgach :polew: :polew: :polew: :polew:

Żart GM, super felgi :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i autko jak zwykle wypucowane :tongue4: Na starych felgach na żywo wyglądało fajnie a na nowych to już wogóle :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felga pewnie od Sławka :naughty: zgadłem??? :naughty: GM wiesz dobrze że połączenie motorka 2,6 z napędem Quattro to jest to :good: Teraz tylko lampki przednie i kox będzie :kox: A tak na marginesie to wczoraj Ciebie widziałem na Sobieskiego o 18:00?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pier****** ale wiocha na tych nowych felgach :polew: :polew: :polew: :polew:

ti ti ti uważaj co piszesz i nie zapominaj że masz takie same :wink4:

Żart GM, super felgi :slina:

swoją drogą to wiedziałem ze to żart :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uffff to dobrze że nie zamknołeś sie w sobie po tym :polew: :polew:

Masz seryjny zawias czy masz może 1BE ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i autko jak zwykle wypucowane :tongue4: Na starych felgach na żywo wyglądało fajnie a na nowych to już wogóle :kox:

dzieki Dibo :wink4:

Felga pewnie od Sławka :naughty: zgadłem??? :naughty: GM wiesz dobrze że połączenie motorka 2,6 z napędem Quattro to jest to :good: Teraz tylko lampki przednie i kox będzie :kox: A tak na marginesie to wczoraj Ciebie widziałem na Sobieskiego o 18:00?

tak zgadłeś grzes1150 , a tak swoją drogą wczesniej pisałem że od Sławka je kupiłem :decayed:, co do Sobieskiego to rzeczywiście gdzieś tam pomykałem :wink4:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 19:30_________________________________________________

Uffff to dobrze że nie zamknołeś sie w sobie po tym :polew: :polew:

Masz seryjny zawias czy masz może 1BE ??

nawet nie sprawdzałem w oznaczeniach wiesz sam ile to roboty :polew: :polew: :polew: ,raczej seria i dlatego tez na wiosne pewnie coś i z zawiasem trzeba będzie pomajstrować :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM to na nastepnego spota wpadacie ze slawkiem na nowych felgach bez wzgledu na warunki atmosferyczne? :kox:

silniczek i naped pierwsza klasa, tylko ze na ostatnim zlocie nie chcial sie slizgac po parkingu bo ma tylko pol zbiornika paliwa i niewie czy dojedzie do domu :naughty::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet nie sprawdzałem w oznaczeniach wiesz sam ile to roboty :polew: :polew: :polew: ,raczej seria i dlatego tez na wiosne pewnie coś i z zawiasem trzeba będzie pomajstrować :naughty:

No ja miałem plan jeździć na seri póki co ale troche jak na szczudłach stoi :decayed: Może na spocie Ci pomożemy sprawdzić tą naklejke ??

Pewnie masz tyle gratów co Sławek w bagażniku i dużo roboty :polew: :polew: Ale na spocie będzie dużo rąk to potrzymamy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

inco coś w tym jest :naughty: , a co do spota to jeśli Sławek łyknie temat to ja też obiecuje ze założe 17' :naughty:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 19:42_________________________________________________

tak ma seryjny zawias:) i nie zespolone lampy z przodu):):)

jest tak jak pisze Czaki, co do lamp to spoko, spoko wszystko w swoim czasie :wink4:[br]Dopisany: 16 Styczeń 2009, 19:44_________________________________________________ dsz33 dzięki za chęć pomocy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM obniz :tongue4:

Ciekawe, kto kolejny odziedziczy te fele.. :wink4:

Jest spoko.. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GM obniz :tongue4:

Ciekawe, kto kolejny odziedziczy te fele.. :wink4:

Jest spoko.. :good:

ja je kupiłem, a nie odziedziczyłem :evil: wypraszam sobie :polew: :polew: :polew: :polew:

dzięki ykk - jeśli ykk mówi ze spoko to spoko :rolleyes: :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladne autko;) -dobre kolko;) wszystko z gracja :notworthy:

zauwazylem ze na forum jest fun-club tych kol:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladne autko;) -dobre kolko;) wszystko z gracja :notworthy:

zauwazylem ze na forum jest fun-club tych kol:D

I bardzo dobrze.. :przebiegly:

Ktos chce wstapic do klubu..?

Calkiem mozliwe, ze kiedys z niego wystapie.. :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk, pewnie ze dobrze, sam na takich jezdzilem;) teraz turla sie na nich dsz33;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos chce wstapic do klubu..?

:przebiegly::decayed:

A swoją drogą ładne autko i felga taka jak trzeba :good: Zmieniaj szybko lampy przód na poliftowe i nie marudź, będzie super :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladne autko;) -dobre kolko;) wszystko z gracja :notworthy:

dzięki topor takie słowa podbudowują :wink4:

A swoją drogą ładne autko i felga taka jak trzeba :good: Zmieniaj szybko lampy przód na poliftowe i nie marudź, będzie super :wink4:

dzięki rafalekx za pozytywna ocenę całości, a co do lamp to tak jak pisałem pewnie kwestia czasu (troszeczkę wstrzymuje mnie fakt że mam lampy zintegrowane z halogenami, po wymianie zostanę bez halogenów ;( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyruszam w swiat na nowym kole jak juz sniegow nie bedzie i sol w miare zniknie;:D :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...