Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[RS4 B7] back in black str.5 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No Panie, te fotele robią robote nie powiem, chętnie bym je u siebie widział w audi :kox:

Fotele jak fotele.. ale V8 to już w ogóle....piękna

Sam obecnie planuje kupić 4.2 po nowym roku ale w a6 c6 MPI. Ale to tylko plany póki co zobaczymy co wyjdzie bo podobno je..ac plany najlepsze są spontany.. :)

ja akurat nie jestem zwolennikiem wollnosskaków, wole szybko-ssące d5f89d10412f3ca9814f9d5314c4b3f1c00e7866:wink:

Nikt nie powiedział ze takie wolnossace dobrze nie pociągnie :P (4.2) :D

Opublikowano
  • Autor

Czy nie każde Rs4 b7 ma te inne lusterka? Bo te są jak w S4

nie każde. Zależy kto jakie chciał jak kup[ował nowe.

A te nie są do końca takie jak w S4 (s4 ma błyszczące a te są matowe)




Nikt nie powiedział ze takie wolnossace dobrze nie pociągnie :P (4.2) :D

nalepsze rozwiązanie to 4.2 V8 z doładowaniem :D

Opublikowano

Świetna Fura :-)

Opublikowano

Co ja bym dał za te fotele:-) przepiekna upolowałeś sztuke:-)

Opublikowano

Kozak auto! :thumbup1:

Opublikowano

tylko carbony ktoś Ci "ukradł" :wink:

Opublikowano
  • Autor

tylko carbony ktoś Ci "ukradł" :wink:

no tak :)

w sumie carbon ori do rs4 jest fajny, ale dwa poprzednie auta miałe z carbonem i jakoś mnie szczególnie nie pali żeby był w kolejnym.

Do tego te dekory które są dobrze się komponują z kierownicą gałką zmiany biegów i nakładkami pedałów.

Raczej tak już zostanie.

Opublikowano

Tylko wiesz , dekory z rs4 to zupełnie inna bajka , miałem w b6 i na prawdę sporo frajny mi sprawiały :kox:

81f6c4f1c1b232c11bfe3f998b4b7ff7.jpg

Opublikowano
  • Autor

Tylko wiesz , dekory z rs4 to zupełnie inna bajka , miałem w b6 i na prawdę sporo frajny mi sprawiały :kox:

to prawda w kilku rsach które oglądałem były i powiem, że za***isty jest ten grubo pleciony carbon.

Czas pokaże, jak trafię to kupię na podmiankę

Opublikowano

a lustera tez bedziesz zmieniac czy zostaje to co jest?Brauje ich powiem szczerze

Opublikowano
  • Autor

a lustera tez bedziesz zmieniac czy zostaje to co jest?Brauje ich powiem szczerze

u mnie, te które są mają funkcje składania a z tego co wiem to te opcjonalne do RS,a nie miały takiej możliwości.

A nie chciałbym, żeby na panelu drzwiowym było podświetlone składanie a lustra się nie chowały.

Co nie zmienia faktu, że te opcjonalne są za***iste

Opublikowano

Tylko wiesz , dekory z rs4 to zupełnie inna bajka , miałem w b6 i na prawdę sporo frajny mi sprawiały :kox:

to prawda w kilku rsach które oglądałem były i powiem, że za***isty jest ten grubo pleciony carbon.

Czas pokaże, jak trafię to kupię na podmiankę

Dekory z RS4 bardzo ciężko zdobyć , na rynku wtórnym praktycznie nie ma tego :kwasny:

jak tam się siedzi w tych fotelach ? :kox:

Opublikowano

jak tam się siedzi w tych fotelach ? :kox:

Jak ktoś ma 427 powodów aby być zadowolonym podejrzewam, że na tych siedzeniach siedzi mu się super z bananem na twarzy:D

Opublikowano
  • Autor

jak tam się siedzi w tych fotelach ? :kox:

Jak ktoś ma 427 powodów aby być zadowolonym podejrzewam, że na tych siedzeniach siedzi mu się super z bananem na twarzy:D

fotele sa mega fajne.

super trzymaja i sa bardzo wygodne, szkoda tylko ze nie maja regulacji siedziska

Opublikowano

ramki na czarne chcesz wymieniać ? :wink:

Opublikowano
  • Autor

ramki na czarne chcesz wymieniać ? :wink:

tak i relingi też

chcę zrobić coś na wzór Rs4b7 black edition

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzięki za info

tak już mam. Nawet udało mi się samemu zmienić :)

Czekam jeszcze na parę pierdółek i pochwale się wersją BLACK

Edytowane przez julekF1

Opublikowano

:kox:

Opublikowano

Jakby ktoś chciał czarne relingi to mam na zbyciu :) zazdroszczę auta!

A za te fotele byłbym gotów zabić B-)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.