Skocz do zawartości
IGNOROWANY

swiatla mijania led


kisielek123

Rekomendowane odpowiedzi

witam, szukam kompromisu miedzy xenonem a zwyklymi swiatlami, wiadomo ze ORI xenon kosztuje ponad 600 zl uzywany, HIDy mi sie wgl nie widza, ale znalazlem takie LEDy do swiatel mijania http://allegro.pl/zestaw-swiatla-mijania-led-h7-hp-cree-canbus-5-5k-i5462170212.htmlmoże ktoś z was miał z tym doczynienia i może cos więcej o tym powiedzieć ? jak to swieci i wgl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne widziałem na allegro za 800 z radiatorem siatkowym. Te mają wentylator no i są tańsze. Jednak czy ktoś zaryzykuje i kupi ? Ciekaw jestem opini kogoś kto zaryzykuje i kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barwa podobna do xenona, ciekawia mnie, moze ktos ma i powie cos o tym

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

homologacji to to nie ma..

do przeglądów trzeba i tak będzie wyjmować lampę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem jak to wygląda w roomsterze na bi-halo - tragedia .... po pierwsze te ledy są po bokach na żarówce i dawało to efekt dwóch plam na soczewki, po drugie świeciły tragicznie..

zapomniałem dodać, że pomimo wentylatorów grzeje się strasznie i topi instalacje w lampie.

Edytowane przez kormusik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba trzeba dozbierac na ori xenon, chyba ze ktos z was poleca jakies dobre sprawdzone hidy?

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup jak najtaniej lampy, najlepiej bix, mogą mieć wypalone, wymień soczewki na te z B8, przetwornice z Koito i ciesz się porządnymi światłami

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup jak najtaniej lampy, najlepiej bix, mogą mieć wypalone, wymień soczewki na te z B8, przetwornice z Koito i ciesz się porządnymi światłami

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

a po co ma kupować drugie lampy jak ma swoje?:) szukaj soczewek bixenon, przetwornic i rezaj... satysfakcja 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w tanich, wypalonych bixach łatwiej i szybciej wymienić soczewki. Nie będzie się musiał pierd...lić z rozklejaniem.

Nie wspomnę tutaj o możliwości przejścia przeglądu, jeśli nie będzie rezał spryskiwaczy i samopoziomu.

Wystarczy tylko przełożyć całe lampy. 5 minut i po robocie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...