Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Remont/porównanie grzechotki Yato/Jonesway


lukaszooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po roku kręcenia moja mała grzechotka 1/4 Yato zaczęła przepuszczać, chciałem kupić zestaw naprawczy ale niestety do chińskiego YATO nie produkują takich zestawów. Kupiłem nową grzechotkę Jonnesway 1/4 36zębów R2902A. Jak sie okazało grzechotki są bardzo podobne wiec postanowiłem zobaczyć co jest w środku i ku mojemu zdziwieniu w środku nie różnią sie kompletnie niczym, przełożyłem nowe części do starej Yato i grzechotka jak nowa dlatego polecam nie przepłacać tylko kupić zestaw naprawczy R2902RK za 20zł i nie przepłacać.

Dla niedowiarków nagrałem krótki film. Niestety Firma Jonnesway straciła w moich oczach i już raczej nigdy nie kupie nic tej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo z grzechotką YATO 3/8", generalnie YATO nie jest nawet średnią półką, powiem nawet że supermarketowe grzechotki są lepszej jakości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy sie jaka cena taka jakość ale merketowiec to to nie jest, grzechotka Yato 1/4 kosztuje 35zł, Jonnesway 33zł, Honiton 45zł. Według mnie problem lezy w ilości zębów tryby są poprostu za drobne i dlatego szybko sie wyrabiają, zobaczymy jak bedzie sprawował sie środek Jonnesway 36 zębów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...