Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lampy h7 z led alternatywa dla zwykłych lamp?


Sariel

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś montował takie lampy i może podzielić się swoimi doświadczeniami ??

http://allegro.pl/lampy-dayline-audi-a4-b8-8k-08-11r-black-tru-drl-i5277490735.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda interesująco, ale za tą cenę? za 2-3 stówy więcej można zamontować oryginalne bi-xenon + led, co prawda bez samopoziomowania i sprysków, ale przynajmniej nie będzie to szybka depo, która szybko traci świeżość; tylko ta homologacja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o tą legalność chodzi :/

Trafi się na bardziej ogarniętego policjanta i będzie problem za przeglądy też się mają zabrać...

Jeżeli chodzi o orgi lamy czy z wymianą lamp zwykłych na led bixenon nie jest związana także wymiana sterownika?

Na rynku są xenony d5s d8s które nie potrzebują samopoziomowania oraz spryskiwaczy (montowane są np w a1 i chyba a6) czy szło by dostosować lampki z a4 b8 pod taki xenon no i jak z legalnością takiego rozwiązania?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rynku są xenony d5s d8s które nie potrzebują samopoziomowania oraz spryskiwaczy

Można coś więcej o nich ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te xenony mają 25w a nie jak standardowe 35w. Dają światło w granicach 2000lm czyli są słabsze od standardowych.

Według prawa nie trzeba mieć samopoziomowania oraz spryskiwaczy jeżeli źródło światła nie jest mocniejsze jak właśnie te 2000lm. Pytanie tylko czy takie można wsadzić w orgi reflektory audi a4 b8 które są pod d3s? Oraz czy jest to legalne?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że te 25W świecą słabo w porównaniu z 35W a w deszczu jeszcze gorzej to wygląda. Ktoś potwierdzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chęć do zakupu, ale odstrasza mnie to, że do montażu pójdą żarówki H7, a nie xenony więc pewnie będzie trochę brakowało światła :/

Edytowane przez zyznos321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos to zamontowal do tej pory pewnie juz tak tylko czy sie podzieli info  jak to swieci ..pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...