Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] ahu bez dwumasa??


seba1-2

Rekomendowane odpowiedzi

zdania podzielone na tan temat, opiszę problem z czasem moje ahu coraz bardziej drżało podczas przyspieszania tak od 1500 do 2000 obrotów powyżej problem zanikał, potem zacząłem modyfikować silnik i było tylko coraz gorzej, po wgraniu programu z 90ps zrobiło sie 150ps, była już tragedia a wiec zakupiłem komplet sprzęgła od 1z czyli sztywne koło docisk tarcza i łożysko oporowe, dziś mechanik zadzwonił do mnie z ciekawą nowiną w moim ahu w którym wszyscy twierdzili że tak ładnie gra dwumas okazało sie że go nie ma no i zonk, ale kazałem mu założyć wszystko nowe tylko jeszcze muszę zamówić uszczelniacz na wał, ciekawy jestem teraz z czego wynikał tak duże drgania skoro wszystko było ok czyli wydech i poduszki a dwumasa nie było, pożyjemy zobaczymy co będzie jak wszystko będzie skręcone do kupy

aha i jeszcze jedna informacja obecne koło jednomasowe jest całkowicie inne od tego co kupiłem do 1z, to od 1z jest tak na oko dwa razy cięższe czemu tak jest nie wiem jak będę miał możliwość wrzucę foty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...