Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BMW 5GT F07 Monachium

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
witam wszystkie kolezanki oraz kolegow,


nadszedl czas, by z modelu AUDI A6 C6 (4F) przesiasc sie na cos wiekszego, z innym srodkiem.

Tak bylo...(w 2012r.)


IMGP2859_resize.JPG


W szerokim kregu poszukiwan (wtedy) od Audi Q7 do X5/X6, wybor padl..... na BMW GT (F07)


Reszte z dostepnego wyposazenia jakie posiada:


- Head Up Display (kolorowy)

- Speed Limit Info + tempomat

- Komfortowe siedzenia (dmuchane boczki, podparcie ledzwi, podparcie kolan, ogrzewanie, wentylowanie, elektryczny+aktywny zaglowek, masaz ud - wszytsko elektronicznie) + pamiec

- Adaptive Suspension + Dynamiczne amortyzatory (4 tryby pracy zawieszenia+brak przechylow podczas pokonywania zakretow)

- Elektryczna, dzielona tylna klapa (limo / hatchback)

- Kamera cofania + PDC

- Soft Close (automatyczne domykanie drzwi) + Komfortzugang (otwieranie / zamykanie bez pilota)

- Panorama dach

- Fotochromatyczne wszytskie lusterka + poprawa widocznosci przy cofaniu z lewej strony (kraweznik)

- Podsufitka Anthratzit Schwarz

- Czarna, ceramiczna aplikacja na wzsytskie przyciski/elementy sterowania panelem

- Ambient Light (welcome/good bye swiatla)

- Xenon Adaptive Lights (doswietlanie zakretow + poprawa widocznosci na boki oraz w pionie)

- Ostrzezenie przed zmiana pasa

- Internet + BMW Online (gielda, wiadomosci, mapy, info + serwis)

- Sterowanie glosowe + BT (+AUX+USB+DVD+HDD)

- Ogrzewanie+Wentylacja postojowa

- Tylna os skretna

- ...... bla bla bla... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Kola R19 (przod 245 / tyl 275)



IMGP9189_resize.JPG

IMGP9219_resize.JPG

IMGP9218_resize.JPG

IMGP9201_resize.JPG

IMGP9225_resize.JPG

IMGP9198_resize.JPG

IMGP9155_resize.JPG

IMGP9162_resize.JPG

IMGP9159_resize.JPG

IMGP9210_resize.JPG

IMGP9212_resize.JPG

IMGP9217_resize.JPG

IMGP9235_resize.JPG


Podsumie w jednym zdaniu: jestem mega zadowolony. Wyposazenie, komfort jazdy i osiagi samochodu powoduja, ze az zal wysiadac i wylaczas silnik.... <rotfl> <rotfl>


Oto one. :cool2: :cool2: (prawie od nowosci w naszej rodzinie)

IMGP9208_resize.JPG



Pozdrawiam i zapraszam do München oraz w Alpy :)

Opublikowano

W białym kolorze i bez czarnych szyb z tyłu nawet nieźle wygląda to 5GT, chociaż zdecydowanie bardziej podoba mi się 5 F11.

Co innego środek - bardzo ładny w obu przypadkach. Faktycznie jest więcej miejsca niż w A6 C6 ? Jaki masz silnik ?

Opublikowano

A to się Kolega pojawił i na tym forum :D Witam i pochwalę jeszcze raz - śliczna f07 ;)

Opublikowano

A ja będę chyba odosobniony. Przepraszam. W ogóle f07 mi nie leży - jest ohydne z zewnątrz. Choć pewnie oferuje więcej komfortu niż f10 ?

Summa summarum - bmw to słuszna droga !

Niech się dobrze sprawuje i daje dużo RADOŚCI Z JAZDY

Opublikowano

Nie tylko Ty - mi też z zewnątrz nie specjalnie się podoba - podobnie jak X6, 4GT, A7 i Panamera :decayed:

Jednak, jak napisałem, w białym kolorze wygląda lepiej niż w najbardziej popularnym - czarnym.

Opublikowano

W bialym wyglada dobrze, ale slyszlaem, ze nie bedzie nastepnej generacji 5GT

Nie tylko Ty - mi też z zewnątrz nie specjalnie się podoba - podobnie jak X6, 4GT, A7 i Panamera :decayed:

4GT? aby na pewno?

Opublikowano

Chodziło mi o 3GT :)

Opublikowano
  • Autor

A to się Kolega pojawił i na tym forum :D Witam i pochwalę jeszcze raz - śliczna f07 ;)

wybacz, ale ja kolegi nie kojarze ( mowa o forum BMW, prawda ??)

Milo mi, ze mnie ktos pamieta :)

Btw,

Nie ma 4GT.

Moze kolega mial na mysli 4er Coupe badz Grand Coupe.

O komforcie w porownaniu do A6 (jakiejkolwiek) nie bede mowil, bo w tym przypadki Audi nie ma najmniejszych szans.

5GT jest na plycie podlogowej BMW 7er. Wiecej chyba nie musze kolegom dodawac :))

I powiem Was jedno, mnie tez sie 5GT nie podobalo jak szukalem auta. Zachwycil mnie komfort, wyposazenie, etc.. To auto jest nietuzinkowe i nie spotkasz ich na kazdym skrzyzowaniu. Mnie juz sie spodobalo.. :P

Opublikowano

I BMW i A6 [emoji12] Pozdrawiam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

I BMW i A6 [emoji12] Pozdrawiam

..kurcze no.. Znam w swoim zyciu jednego Mariusza... ze Swidnicy, kumpel ze studiow...:))

A moje serce zawsze bilo dla OOOO :) NIestety, musialem odczekac kilka lat, nim AUDI zmnienilo srodki na nowe, dlatego wybralem BMW:)

Opublikowano

Tak jak Koval pisze znamy się z A6 klubu, jak pamiętam miałeś/masz nick Pama

Opublikowano
  • Autor

hej,

tak, zgadza sie :)

Opublikowano

No to furka kox ,Szymoniu co na forum bmw zamkli ci wątek ?

tąpniete z LG F60

Opublikowano

Latam identycznym GT- różnica że nie mam netu BMW i Head-Up. Auto bajka- gratuluję:)

Opublikowano
  • Autor

Head Up

Dach anthrazit

Panoramadach

i Adaptive Suspension

Te rzeczy chcialem, reszta niejako juz byla :)

Opublikowano

To 535d jeśli dobrze kojarzę z forum BMW?

Auto podobno bardzo fajne pod kątem wielkości wnętrza itd., ale ja nadal się nie mogę przyzwyczaić do tej sylwetki... kiepska jest.

No ale bywają ważniejsze rzeczy.

Co do następcy... to będzie. Ostatnio podobno złapali zakamuflowany egzemplarz.

Opublikowano
  • Autor

Tak, auto srodkiem jest w zasadzie BMW 7er. Jedynie co, to auto jest minimalnie krotsze od 7. Reszta to to samo. Tarcze, zawieszenie, komponenty.. etc.. tylko nazywa sie 5.

Ja cenie je za komfort, bezpieczenstwo i widocznosc ( przynajmiej do przodu, bo ta do tylu bez kamery to jest tragednia! )

pozdr,

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.