Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DVB-T w RNS-D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A możesz napisać gdzie dałeś czujnik IR od pilota ?

Opublikowano
  • Autor

Wnęka na ks serwisową pod kierownicą

Chociaż ja dałem pod klimatronikiem bo niemam popielniczki :-D

Opublikowano

Problem. Kabel w porządku. RNS-D w B6 nie pobudza AV. Zero reakcji.

Kodowanie w kanale 07 w nawigacji zmienione z 0 na 4 - nie pomogło.

Coś jeszcze powinienem zrobić?

Opublikowano

A co z anteną. Jak to ugryźliście, żeby to miało jakiś ludzki zasięg ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kodowanie 00204

Widzę ze ktoś już biznes robi na allegro

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5890625352

Edytowane przez sebidi

Opublikowano

Widzę ze ktoś już biznes robi na allegro
Audi NAVI PLUS RNS-D VW MFD - Komplet TV DVB-T USB (5890625352) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

Pewnie ktoś z klubu.

Opublikowano

Kodowanie 00205

W nawigacji kanał 7 ma być 2

7 pin mini din podłączcie tez pod pin nr 1 gniazda euro to ten na który podajemy +12v

Widzę ze ktoś już biznes robi na allegro

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5890625352

ten opis juz dawno był na forum a6 i innych nie koniecznie polsko jezycznych więc nie jest to jakieś odkrycie :wink:

sebidi zrób produkcję kabli, biore jeden :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Że temat był to ja dobrze wiem nawet na vw tylko umarł z 5 lat temu dlatego pozbieralem to do kupy i zmontowalem w całość ...kable robie na bieżąco

pin 7 z minidin dajemy na pin 1 euro scart ten przewód jest pominięty w schemacie a idzie dodatkowo jako wzbudzanie video on i niema problemu ze navi się nie przelacza na tv

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Czyli tam gdzie jest pin 6 zielony ?

Opublikowano
  • Autor

Tak dokladnie

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

A co z anteną ? Co polecacie ?

Opublikowano
  • Autor

A co z anteną ? Co polecacie ?

Wszystko zależy od rejonu w którym mieszkasz i zasięgu jaki ma nadajnik na twoim terenie ja mam antenę przyklejona do tylnej szyby i odbiór w miarę nie licząc jazdy zwłaszcza w zabudowaniach myślę dołożyć druga wtedy powinno być ok
Opublikowano

Super sprawa no ale do swojego Sympgony 2 din niestety tego nie doloze;(

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

O, mam podobny zestawik, tylko inaczej pomontowany. Wszystko mam w bagażniku, a do schowka mam tylko pociągnięty USB no i "pstryczek" z zasilania też jest "pod ręką".

A pytanie mam , co zrobić żeby obraz był w trakcie jazdy? Jakiś kabelek przeciąć?

Opublikowano
  • Autor

O, mam podobny zestawik, tylko inaczej pomontowany. Wszystko mam w bagażniku, a do schowka mam tylko pociągnięty USB no i "pstryczek" z zasilania też jest "pod ręką".

A pytanie mam , co zrobić żeby obraz był w trakcie jazdy? Jakiś kabelek przeciąć?

sygnał gali w kostce radia zrób na przelaczniku biało niebieski przewod
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Chciałem zrobić samo AUX z telefonu pod to TV. Kupiłem ten kabelek, wszystko cacy. U mnie kolory inne. Doszedłem miernikiem, że:

pin1- różowy audio masa

pin2 - biały audio lewy kanał

pin3 - pomarańczowy audio kanał prawy

potem pod pin 6 u mnie kolor brązowy podałem +12v z zapalniczki. NIestety zero rekcji. Muszę zmostkować pin 6 i 7 podając na obydwa +12v ?

Zwarcia nigdzie nie mam, po podłączeniu z tyłu radia kabla i podaniu +12v i włączeniu radia zero reakcji na klikania RADIO/CD/TV Przełącza mnie tylko między radiem a zmieniarką. Jakieś sugestie ?

Opublikowano
  • Autor

zmostkuj 6 i 7 pin

Opublikowano

Super. AUX mi śmiga. Ja planuję zrobić AUX oraz SCART. AUX wleci obok miejsca na FAX pod telefonem, a SCART w schowku. po prostu między Mini-DIN a SCART wyciągne 3 piny i podepne to pod AUX. Jak tuner DVB-T będzie wyłaczony to mogę używać AUX.

Opublikowano
  • Autor

dokładnie [emoji108]

Opublikowano

Chciałem zmieniać na RNS-E, ale widzę, że w dobrych pieniądzach można ogarnąć, żeby poczciwie już RNS-D miało dużo funkcjonalnych funkcji.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.