Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Szarpanie na zimnym silniku 1.8t AEB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich, Moje Audi a4 b5 1.8t AEB+LPG wkurza mnie juz nie miłosiernie... od jakiegos miesiaca, gdy silnik jest zimny cieżko pali... czasem zapali dopiero za drugim razem, gdy juz odpali szarpie strasznie aż do momentu gdy nie przęłączy sie na gaz, wtedy nic sie nie dzieje. wymienione zostało :

Pompa paliwa,

Filtr paliwa,

filtr powietrza,

Cewki wszystkie 4 NGK,

Swiece Platynowe,

Jeśli Chodzi o Błędy w kompie sa ta:

Za uboga mieszanka,

za bogata

czasem pokaze sie błąd 16487 Przepływomierz - wysokie napięcie brak osprzętu / nie związany ze sprzętem - BŁĄD SPORADYCZNY

Zrobiłem Logi dynamiczne na zimnym silniku, na paliwie oto i one:
http://vaglog.pl/log_240656.html pierwszy na zimnym silniku
http://vaglog.pl/log_240657.html drugie podejscie na gazie
na samym zapłonie przepływomierz powietrza pokazuje 27.78 g/s czy to normalne? z góry dziekuje i prosze o pomoc...

Edytowane przez Groszekgroszek2

Opublikowano

Nie patrzałem w logi ale skoro masz vaga to na początek przywróć ustawienia fabryczne w silniku i pojezdzij na samej benzynie bo są duże szanse ze to wina gazu,

Aby to zrobić wchodzisz w Silnik->adptacja->kanał 000->wartość 00->test->save wtedy pojezdzij ze 2 dni na benzynie i zobacz czy dalej szarpie.

@Edit. Skoro pali za drugim razem możliwe że reduktor puszcza przez podcisnienie gaz i musi go wypluc w wydech zanim zapali.

Edytowane przez krzychusu

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Proszę o sprawdzenie tych logów, z góry dziękuje

http://vaglog.pl/log_240657.html

Opublikowano

Na logi nie zerkałem, ale może zdejmij wtyczkę z elektrozaworu pod maską (elektrozaworu od LPG), poczekaj jak wypali gaz.

Może któryś wtryskiwacz puszcza w kolektor i stąd trudności z odpaleniem i szarpaniem, dopóki się nie przełączy.

Taka moja sugestia :)

Opublikowano

Czy auto bylo chipowane? Masz przeplyw 150g/s przy 5000 obrotow, a w serii 150 konnej powinno byc 120g/s przy 5800...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Szczerze mówiąc to nie wiem, faktycznie przepływomierz pokazuje za dużo przy 5000... co robic??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.