Skocz do zawartości
IGNOROWANY

emblemat s-line grilla matowy czy chrom


wkowal10

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. Jaki powinien być emblemat s- line grilla - matowy czy chromowany? Na przednich błotnikach mam chromowane. W grillu mam tylko miejsce na montaż emblematu. Czy konsekwentnie założyć chromowany , czy oryginalnie jest może inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość na a.....o pisz że ma do dyspozycji metalowy mat lub chrom. A chromowane ma np. listwy przyszybowe (się błyszczą), lub chromowaną mam baterię w łazience( się błyszczy). To chyba muszę zamówić metalowy chrom.?


http://allegro.pl/emblemat-s-line-znaczek-grill-a3-a4-a5-a6-a8-q7-q5-i5014114139.html tu ma do wyboru metalowy mat lub chrom

http://allegro.pl/320-emblemat-znaczek-audi-s-line-grill-a3-a4-a5-a6-i5380370130.html tu jest nazwany matowy chrom.

I zgłupiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orginalnie nie ma znaczka S LINE w grilu

To wszyscy montnują poza fabryką?

Ale grill jest przystosowany do montażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wrclaguna pisze , oryginalnie nie ma w grillu znaczka S-line był oryginalnie ale w B7 , jeśli ktoś zmienia grill np. na S4 przedlift czy polift to tam oryginalnie jest miejsce i znaczek S4 , po wyjęciu znaczka zostaje puste miejsce i niezbyt to wygląda dobrze , ja też osobiście wtedy bym nakleił tam znaczek S-line (bo mam pakiet S-line) bo lepiej S-line niż S4 w dislu hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po wyjęciu znaczka zostaje puste miejsce

Jakie puste miejsce ? Grill jest tak skonstruowany , ze w ogóle nie widać , że coś dodatkowe ma być!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginalny grill poliftowy z S4 i jest uchwyt pomiędzy pozimymi żebrami gdzie wpina się emblemat S4 i dziwnie to wygląda jak tam nic nie ma. Poza tym w przedliftowym grilu z S4 też znaczek jest na pionowym chromie i po wyjęciu go jest luka w chromie.

o7pmrc.jpg

69lsm0.jpg

Edytowane przez Love-AUDI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam jeszcze inny grill uchwyt jest po spodem poziomego żebra, tak ze nic nie widać. Samochód produkcja wrzesień 2012, czyli rok modelowy audi 2013.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...