Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VAG BAUER Service gdynia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeden z tych fachowców , na których warto czekać :)

Opublikowano

Polecam Krystian bardzo ogarnięty mechanik. 

  • 1 rok później...
Opublikowano

Panowie. Mam problem z swoja furka. Mianowicie pije olej, na 1 tys. Km okolo 600 ml. Czy Vag... z  Gfdynia Pan Krystian remontuja silnik? Czy ktoś z  Was miał podobny oroblem? Gdzie naprawialiscie? Mi dwa warrsztaty powiedziały cenę: 12 300 zl oraz w przedziale od 15 00 - 20 000 zl. To jest czesc wartosci mojego auta. Co mi radzicie zrobić z tym problem?

Opublikowano
  • Autor

hey tak Krystian tez remontuje silniki najlepiej podjechac pogadac wszystko opowie co i jak

  • 1 rok później...
Opublikowano

Byłem, zostawiłem, odebrałem. Wszystko sprawdzone i najważniejsze - zrobione. 

Jestem mega zadowolony. Polecam zdecydowanie Krystiana. :)

Wiadomo - obym nie musiał się za szybko z Nim widzieć, ale coś czuję, że już wiem gdzie jeździć w razie co :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

ja tez polecam krystiana i jego serwis w pare godzin ogarnol temat inni mechanicy nie mogli poradzic w 1 miesiac !

  • 2 lata później...
Opublikowano

Witam. Borykam sie od ok 2 lat z Czerwona panewką o niskim cisnieniu oleju, która wyskakuje najczesciej latem przy wrzucaniu na luz i zwalnianiu. Na FB widzialem ze jako nieliczni chyba w Europie Vag Bauer potrafi to naprawic. Nigdzie nie widnieje jedynie cena naprawy. Strzelam ze jest to jakas prosta dla mechanika naprawa a zarazem ich tajemnica poliszynela. Ktoś może robil tam taką naprawę i by powiedział mniej więcej ile naprawa? Dzieki

Opublikowano
23 minuty temu, Twarek napisał:

Witam. Borykam sie od ok 2 lat z Czerwona panewką o niskim cisnieniu oleju, która wyskakuje najczesciej latem przy wrzucaniu na luz i zwalnianiu. Na FB widzialem ze jako nieliczni chyba w Europie Vag Bauer potrafi to naprawic. Nigdzie nie widnieje jedynie cena naprawy. Strzelam ze jest to jakas prosta dla mechanika naprawa a zarazem ich tajemnica poliszynela. Ktoś może robil tam taką naprawę i by powiedział mniej więcej ile naprawa? Dzieki

FUTURUM.NET.PL

Wszystkie rodzaje napraw i remontów dla twojego samochodu z gwarancją wykonania pracy i czytelnymi i dokładnymi wycenami.

 

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Czy to nadal głównie polecany serwis Audi w 3mieście? Mam trochę tematów do zaadresowania w 3.0 TFSI i zastanawiam się gdzie jechać... Poradzicie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.