Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B6 1.9TDI ciężko odpala.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, mam czasami problem z odpalaniem, muszę pokręcić z 3-4 sekundy żeby odpalił, nie ważne czy to rano czy po jeździe. Wyczytałem gdzieś, że może to być spowodowane jakimiś popękanymi lutami przy włączniku świateł czy coś takiego, i żeby spróbować odpalać silnik na włączonych światłach, i faktycznie problem znikł jak odpalam na światłach, tylko teraz pytanie bo zgubiłem gdzieś tamten temat i nie pamiętam co trzeba było z tym zrobić, co to były za luty itp, ktoś coś wie :) ? Pozdrawiam

Edit. Znalazłem temat. ( Na płytce w środku włącznika są 3 oporniki SMD w których lubią pękać luty. Popraw luty i autko będzie śmigać ). Mógłby mi ktoś pokazać na zdjęciu które to luty ? Chciałbym to poprawić.

( Tutaj jest temat jak rozebrać włącznik światła, są też tam zdjęcia - http://a4-klub.pl/index.php?/topic/28598-wlacznik-swiatel-rozbiorka-naprawa-podswietlenia/ )

Edytowane przez XelisT

Opublikowano

Mi nie chce się wierzyć żeby problemy z rozruchem były spowodowane włącznikiem świateł :)

A co do tematu... temat rzeka... akumulator, świece, czujnik temperatury cieczy,...

Opublikowano
  • Autor

Ciężko uwierzyć a jednak ;) Nie tylko ja miałem taki problem, i po lutowaniu/wymianie włącznika świateł problem ustał. Ja jednak wolę sam to zrobić i dlatego pytam.

Opublikowano

Czy tylko B6 ma takie dziwne powiązanie czy inne modele też?

Opublikowano

Czy tylko B6 ma takie dziwne powiązanie czy inne modele też?

Też słyszałem o tym problemie. W B5 masz inny włącznik świateł niż w B6. W B5 ten problem nie występuje.

Opublikowano

Problem wystepował głownie w b5 na pompie, o pompowtrysku jeszcze nie słyszałem.

Opublikowano

Problem wystepował głownie w b5 na pompie, o pompowtrysku jeszcze nie słyszałem.

Problem występuje w B6, nie w B5.

Opublikowano

Jeżdząc 3 lata B5 pewnie mi sie wydawało :wink:

Opublikowano

Jeżdząc 3 lata B5 pewnie mi sie wydawało :wink:

Musiałeś włączać światła, żeby samochód Ci lepiej odpalił, nie ważne czy zimny czy ciepły?

Opublikowano

pozycja wystarczała.

Opublikowano

pozycja wystarczała.

Myślałem, że to problem tylko B6, zwracam honor :hi:

Opublikowano
  • Autor

Był problem z odpalaniem, czasami odpalał na strzała, a za chwile już kręcił 3-4 sekundy. A jak zapaliłem światła to odpalał za każdym razem. Tak wyglądały popękane luty (1 zdj) i później naprawione ( 2 zdj) ale przy składaniu uwaliłem plastik w środku także i tak mam włącznik do wymiany, ale może komuś się przyda.

888a3d80981c91b0gen.jpg

i tutaj już zrobione. ( pierwszy raz miałem w ręku lutownice jak coś xd )

bc0425a6ea6ac962.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.