Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Przewód/rurka odmy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, czy wie ktoś jaki numer ma rurka/przewód odmy oleju? Mam tą wersję z dwiema krótkimi rurkami + bańka pośrodku.

Pozdrawiam,

Mateusz.

Opublikowano

o to chodzi?

odmajpg_sxxqppw.jpg

Opublikowano
  • Autor

o to chodzi?

odmajpg_sxxqppw.jpg

Dokładnie o to :D Dzięki :thumbup1:

PS. Gdzie mogę takie coś kupić?

Edytowane przez Matejus_93

Opublikowano

w ASO

Opublikowano
  • Autor

A mógłbym to zastąpić tym pojedynczym dłuższym przewodem?

Jeżeli tak to moglibyście podać nr tej rurki?

Opublikowano

A mógłbym to zastąpić tym pojedynczym dłuższym przewodem?

Jeżeli tak to moglibyście podać nr tej rurki?

nie likwiduj seperatora oleju to dobra rzecz kup krótką i nie kombinuj...Ale decydujesz Ty...

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

o to chodzi?

odmajpg_sxxqppw.jpg

czy nr części nr6 do silnika AFN będzie taki sam?

Opublikowano

tak :)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

kolego kupiłeś gdzieś nową odmę? bo z tego co wiem nowa jest nie do kupienia, są nowe, ale pozbawione banki, sama rurka...

Opublikowano

kolego kupiłeś gdzieś nową odmę? bo z tego co wiem nowa jest nie do kupienia, są nowe, ale pozbawione banki, sama rurka..

Czego nie mozesz kupić ? wszystko jest dostepne tylko ceny są jakie są ... ;)

Opublikowano

kolego kupiłeś gdzieś nową odmę? bo z tego co wiem nowa jest nie do kupienia, są nowe, ale pozbawione banki, sama rurka..

Czego nie mozesz kupić ? wszystko jest dostepne tylko ceny są jakie są ... ;)

kolego kupiłeś gdzieś nową odmę? bo z tego co wiem nowa jest nie do kupienia, są nowe, ale pozbawione banki, sama rurka..

Czego nie mozesz kupić ? wszystko jest dostepne tylko ceny są jakie są ... ;)

u mnie w aso skoda vw powiedziano, że takiej odmy nie robią, nowa jest bez separatora..

Opublikowano

kolego kupiłeś gdzieś nową odmę? bo z tego co wiem nowa jest nie do kupienia, są nowe, ale pozbawione banki, sama rurka..

Czego nie mozesz kupić ? wszystko jest dostepne tylko ceny są jakie są ... ;)

kolego kupiłeś gdzieś nową odmę? bo z tego co wiem nowa jest nie do kupienia, są nowe, ale pozbawione banki, sama rurka..

Czego nie mozesz kupić ? wszystko jest dostepne tylko ceny są jakie są ... ;)

u mnie w aso skoda vw powiedziano, że takiej odmy nie robią, nowa jest bez separatora..

To szukaj w innym aso. jak Ci zalezy na ori

Tak orjętacyjnie cenowo to ...

seperator-(bańka) jak to nazwałeś ...-156zł

rura dola 205zł

rura górna ta krotka..-68łzł

:wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

kolego kupiłeś gdzieś nową odmę? bo z tego co wiem nowa jest nie do kupienia, są nowe, ale pozbawione banki, sama rurka..

Czego nie mozesz kupić ? wszystko jest dostepne tylko ceny są jakie są ... ;)

kolego kupiłeś gdzieś nową odmę? bo z tego co wiem nowa jest nie do kupienia, są nowe, ale pozbawione banki, sama rurka..

Czego nie mozesz kupić ? wszystko jest dostepne tylko ceny są jakie są ... ;)

u mnie w aso skoda vw powiedziano, że takiej odmy nie robią, nowa jest bez separatora..

To szukaj w innym aso. jak Ci zalezy na ori

Tak orjętacyjnie cenowo to ...

seperator-(bańka) jak to nazwałeś ...-156zł

rura dola 205zł

rura górna ta krotka..-68łzł

:wink:

Tak dla obniżenia kosztów: dolna rura (zamiennik topran, zakładałem klientowi) długa kosztuje 79zł w IC jak dobrze pamiętam ;)

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Panowie przylaczę sie do tematu. Kupie nowa lub uzywke w dobrym stanie krotka odme. Ta rurke co jest na foto zaznaczona ta krotka. W aso nie maja. ZOstala wycofana w tym roku w marcu. Gdzie moge to dostac ?? W 3 hurtowaniach tez nie maja produkt niedostepny :(

Opublikowano

Panowie przylaczę sie do tematu. Kupie nowa lub uzywke w dobrym stanie krotka odme. Ta rurke co jest na foto zaznaczona ta krotka. W aso nie maja. ZOstala wycofana w tym roku w marcu. Gdzie moge to dostac ?? W 3 hurtowaniach tez nie maja produkt niedostepny :(

tu masz ...chyba słabo szukasz

https://kayaba.istore.pl/pl/028103509-oe-028103509-czesci-oryginalne-odma-audi-a4-00-szt-vw-oe-vw-oe-vw-oe-935092.html

Opublikowano

Nie wierzę dosyć ze zamiennik nie oryginał to taka kasa. W ASO 58 kosztował:D

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

obecnie nigdzie nie do kupienia

Opublikowano

ja ku;owalem ostatnio ze strony z dobry miesiac temu. Niby oryginal i cena tez dobra 102zł z wys.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.