Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana foteli


smolk

Rekomendowane odpowiedzi

:siema::a4fan: :a4fan: :a4fan:,

fotele w moim autku powoli odmawiają posłuszeństwa- zablokować przesuwanie można tylko jak nikt na nich nie siedzi- a więc każda zmiana ich położenia wiąże się z koniecznością wysiadania, ustawienia, i wsiadania. Fotele są najprostsze bez podgrzewania, ustawień elektrycznych ani airbagów. I tu moje pytanie, jak będę poszukiwał foteli to szukać takich z poduchami i grzaniem 4 liter ( czy da się to jakoś łatwo podłączyć, oraz czy poduchy będą działać- są czujniki?) czy szukać takich jakie mam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawić Kolego możesz takie z poduchami i grzaniem, ale bez przeróbek ani to ani to nie będzie działac. Poduch raczej sobie nie wyrezasz, a podgrzewanie foteli da radę zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podgrzewanie pobiera sporo prądu, jak włączam na 3 to już widać mały spadek ładowania na woltomierz. Z zapalniczki nie próbuj ciągnąć żeby nie zrobić pojary z auta. Nie wiem jak wygląda instalacja, prawdopodobnie jest przekaźnik który tym steruje. Poszukaj w szukajce forum :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instalacja choc wydaje sie prostacka to w orginale nie ejst zrobina łopatologicznie.... Najlepiej wykozystac skrzynke bezpieczników.

Co do braku mozliwosci przesuwania to wymień poprostu śoizgi i po sprawie....... nie trzeba wymieniać calych foteli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne że to jest tylko wina ślizgów a co do grzania foteli to na pewno musi to isć przez jakiś przekaźnik skoro działa to na zasadzie zwarcia czyli dość mocno obciąża instalacje elektryczna auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...