Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B6 1.9 tdi zalany silnik


tracer10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam Audi A4 B6 1.9 tdi rocznik 2002, i mam pewien problem syn przejechał przez dużą i głęboko kałużę i zaraz po wyjechaniu z niej auto mu zgasło, przez chwilę dało się je odpalić ale gasła i po chwili nawet odpalić się nie dało, auto udało się odcholować pod dom, podłączyłem akumulator pod drugie auto i audi odpali ale gaśnie, wysuszyłem filtr powietrza ale dalej to samo auto zapali ale przy dodawaniu gazu gaśnie po chwili. W czym może tkwić problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na wolnych obrotach pracuje normalnie, dzisiaj chodził silnik około 20min nagrzał się po czym na 1biegu dało radę podjechać kawałek do przodu jak i na wstecznym kawałek w tył ale na oko po 5min takiej jazdy zgasł, po czym odpalił normalnie i dalej można było na 1 biegu jechać. Zapomniałem dodać w 1 poście że kontrolka trakcji też wyskoczyła. I ostatnia rzecz po odpaleniu dzisiaj silnika jakiś dziwny zapach zaczął dochodzi nie jestem pewniem czy to zapach spalenizny czy czegoś innego.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jak woda dostala sie do dolotu to uszkodzila przeplywomierz? Sprawdzales bledy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

egr klapa gasząca do sprawdzenia, zawór n18 sterujący może gdzieś zwarcie robi na wtyczce
ale to tylko gdybanie bez diagnostyki vagiem

Edytowane przez maniekaudia4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...