Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wspomaganie - buczenie przy skręcaniu


kuba_1988

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Jestem nowy na forum, więc jeśli temat taki był już poruszany, to z góry przepraszam.

Moje pytanie dotyczy Audi A4 B5. Przy skręcaniu kierownicą (szczególnie na postoju) słychać dość głośne "buczenie" lub jak to nazwać nie wiem.

To raczej normalne, ale sądzę, że nie powinno to być aż tak głośne. W trakcie jazdy słychać to trochę mniej.

Co by to mogło być?
Czy może to być łożysko w pompie wspomagania?

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dobry wymień płyn we wspomaganiu, no i pamiętaj, że należy unikać kręcenia kierownicą w miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, ale tylko na skrajnie w lewo / prawo skręconych kołach. Ktoś mi to mówił, że to coś z zaworem przelewowym tam gdzieś jest powiązane ;p Apropo, jak często płyn od wspomagania się powinno wymieniać? Bo mój ma już chyba 18 lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne się pod temat mam takie same objawy wymieniłem pompę i płyn na ori i dalej jak się auto Zagrzeje tu chuczy pompa Magell mam dobry może to wina przewodu między pompą a maglem i w tej śrubie co się przykreaa do magla jest jakiś zaworek to mam stare może w tym tkwi wik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepne się pod temat mam takie same objawy wymieniłem pompę i płyn na ori i dalej jak się auto Zagrzeje tu chuczy pompa Magell mam dobry może to wina przewodu między pompą a maglem i w tej śrubie co się przykreaa do magla jest jakiś zaworek to mam stare może w tym tkwi wik

witam,

podepnę się pod temat, u mnie było dokładnie to samo jak kreciłem kierownicą to buczało został dolany płyn i ustało na jakiś czas jednak ostatnio znowu wrócił problem i ubyło płynu, gdzieś płyn ucieka ? pod autem sucho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...