Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Hehe, musiałem uzupełnić braki bo aż prześwitywało :D

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

vEWElWKl.jpg

h6KLq1pl.jpg

Spy foto, przed jutrem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

huQLJP4l.jpg

BunzMdhl.jpg

goeMQhSl.jpg

7pXCLE7l.jpg

Zderzak s-line competition plus na pokładzie. Efekt na żywo petarda :git:

Opublikowano

Bardzo fajnie. Ale widziałbym tu jeszcze grill z RS i brakuje Ci jeszcze spojlerka w dolnej części zderzaka

Opublikowano
  • Autor

QJED7vWl.jpg

yyHKnzCl.jpg

VSzVvzll.jpg

CxnV7TGl.jpg

Dk2tyMpl.jpg

Porcja świeżych fotek :cool1:

Tak wiem, grill RS by się przydał. A ten spoilerek zderzaka trudno dostępny poza aso. A nowy w aso 860 pln.

Edytowane przez liquid8p

Opublikowano
  • Autor

URAtXEAl.jpg

Niedzielne kodowanie, wpadło włączanie i wyłączanie DRL z poziomu MMI. Zakodowałem też sygnał dźwiękowy podczas otwierania/zamykania auta :)

No i tablice rejestracyjne są przyklejone na taśmę dwustronną :)

a5 1.8/s5 4.2 ;)

Edytowane przez liquid8p

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

rEex0x8l.jpg

nIPkmfkl.jpg

Dzisiaj dotarł brakujący element zderzaka competition :D

Opublikowano
  • Autor

O2WLA90l.jpg

hZukSCPl.jpg

 

Spoiler na pokładzie, montaż średnio trudny. Ale jakoś poszło. Efekt końcowy cieszy :D

Edytowane przez liquid8p

Opublikowano

Coś chyba poszło nie taķ przy składaniu. Po bokach ci ten spoilerek powinien opierać się na zderzaku a tym masz tam trochę luzu.

Opublikowano
  • Autor
9 minut temu, kamelus_ napisał:

Coś chyba poszło nie taķ przy składaniu. Po bokach ci ten spoilerek powinien opierać się na zderzaku a tym masz tam trochę luzu.

Właśnie tak mi się też wydaje. Ale spoiler wskoczył w zaczepy i jest skręcony na śruby i ogólnie jest dobrze. Bardziej dopchnąć, ani przesunąć już się nie da. Jak możesz to pstryknij mi zdjęcia, jak to u ciebie wygląda. Będę wdzięczny. Największy problem miałem z montażem osłony zderzaka, nie do końca pasuje pod osłonę silnika z RS5. Skręcić skręciłem, ale będę musiał nawiercić dziury.

Opublikowano

Jutro cyknę i Ci podeślę.

Opublikowano

86c7f5100370a37a.jpg

 

35d7a7615b358747.jpg

Tak to u mnie wygląda. Brakuje Ci chyba jeszcze tego pionowego spoilerka pod zderzakiem.

Edytowane przez kamelus_

Opublikowano
  • Autor

Tak, widzę właśnie. Będę tego szukał, a spoiler poprawiłem. Ale będę miał jeszcze jadną prośbę. Bardzo mnie ciekawi, jak u ciebie jest zamontowana osłona pod ten zderzak, bo u mnie nie do końca pasuje. Osłone silnika mam z RS5, ale prawdopodobnie do zderzaka competition jest jeszcze inna. Zrobię zdjęcie jak to u mnie wygląda. Będę wdzięczny, jak wygląda u ciebie spód auta. 

Opublikowano
  • Autor

eyW7hsDl.jpg

U mnie osłona pod zderzak wygląda tak. Wizualnie nawet całkiem nieźle ją zamontowałem, ale z tyłu są 4 otwory na śruby, a pasują tylko 2 środkowe. Może najpierw zakłada się osłonę zderzaka, a dopiero potem silnika. Będę musiał podnieść auto, albo wjechać na kanał i dokładnie zobaczyć.

Opublikowano

0e39eff65ecb4523.jpg

 

aa5e9ab56cd07031.jpg

Opublikowano

Ta Twoja osłona jest inna. Chyba jednak z RS5 to nie to samo.

Opublikowano
  • Autor

Widzę właśnie, zupełnie inaczej wygląda. Kiedyś ktoś na a5-klub pisał że osłona silnika z RS5 jest taka sama, jak do zderzaka competition. Bo w sumie skorupa RS5 i competition, to to samo. Competition ma tylko halogeny, a RS-a nie. Ale wychodzi na to, że jest jeszcze jedna osłona. Od zwykłego zderzaka non-s-line i s-line nie pasuje w ogóle, od RS-a też nie. Pozostaje mi szukać tej osłony co ty masz, albo przeróbka pod osłonę z RS5 :D

Dzięki Kamil za foty, podeślij mi adres do ciebie na pw, wyśle browarki za fatygę ;)

Opublikowano

Co ty nie ma takiej potrzeby. Trzeba sobie pomagać :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, kamelus_ napisał:

Co ty nie ma takiej potrzeby. Trzeba sobie pomagać :thumbup1:

Spoko, ale jak byś był spragniony, to daj znać :drunk:

Edytowane przez liquid8p

Opublikowano
  • Autor

NhRUUPLl.jpg
y3lpZrol.jpg
hMl4zOsl.jpg
akNGLlDl.jpg
TwIgnCXl.jpg
GJA829el.jpg
9ZT5sOyl.jpg
9csLcv6l.jpg
WyP8UmMl.jpg
71kbiksl.jpg
RBuNtBjl.jpg
82pAhCpl.jpg
ktyg47Nl.jpg

Aż mi szkoda jeździć teraz :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.