Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mały update, z autem ostatnio sporo się działo od strony mechanicznej.
Pewnego dnia zapalił się check i TFSI zaczęło pracować, jak diesel. Pierwszy mechanik nie poradził sobie z naprawą i niepotrzebnie wymienił rozrząd. Ale przynajmniej mam nowy rozrząd. Drugi mechanik trafnie zdiagnozował usterkę i okazało się, że usterka leży zupełnie gdzie indziej, po stronie elektronicznej. Przyczyną był czujnik wałka rozrządu, sterujący zmiennymi fazami. To tak tytułem wstępu :D

W aucie zostały wymienione:

- kompletny rozrząd wraz ze ślizgami
- magnesy + czujniki wałka zmiennych faz rozrządu
- olej silnika shell helix ultra 5w30
- olej w skrzyni biegów
- zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodzącego

Dzisiaj auto przeszło pozytywnie przegląd techniczny :)

W najbliższym czasie czekam na filtr, który jest na bardziej zasmogowane rynki. Jest na niego miejsce w podszybiu od strony pasażera.
Auto ma się dobrze, nic tylko cieszyć się jazdą ?

Opublikowano
  • Autor

Pogoda dopisała, to zająłem się wnętrzem i przetarłem pod maską...

CIwhfQ1l.jpg
3ra4qyCl.jpg
tX4CBE6l.jpg
0AIkZU6l.jpg
VY0u0x6l.jpg
ZHJAai6l.jpg
XeeM42ul.jpg
P7jXa7Al.jpg
Vxk8MfDl.jpg
dCLZdCjl.jpg
VlnVawvl.jpg
216uqiWl.jpg
Jo0Glv8l.jpg
9Kt2MNDl.jpg

Pod maską...

vFQ2GWwl.jpg
IL8fU7sl.jpg
YIbU1x3l.jpg

No i zapowiedź małego modziku, można strzelać co to będzie :D

A76X8dbl.jpg

Pozdrawiam ;)

Opublikowano

Plakietka exclisive :whistling::)

Opublikowano
  • Autor

Celny strzał :D

Opublikowano

Jak wpadnie emblemat exclusive koniecznie zrób fote?

Opublikowano
  • Autor
16 godzin temu, instruktor83 napisał:

Jak wpadnie emblemat exclusive koniecznie zrób fote?

Na pewno i to z każdej możliwej strony ;)

Edytowane przez liquid8p

Opublikowano

I znowu jest salonowy :)

bardzo zadbane autko :)

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, RaV22K napisał:

I znowu jest salonowy :)

bardzo zadbane autko :)

Dzięki, aż szkoda jeździć teraz :D

Opublikowano
  • Autor

Ciąg dalszy detailingu...

1XbuPkHl.jpg
P4ls64Ql.jpg
iihTa4Ll.jpg
bavr3Q5l.jpg

Opublikowano
  • Autor

kZKjy6dl.jpg

Plakietki audi exclusive dotarły ;)

Opublikowano

No to czekamy aż trafia na właściwe miejsce :)

Opublikowano
  • Autor

nVxjlK7l.jpg
LBRkssul.jpg
7oULf6el.jpg

Zapowiadany wcześniej filterek na bardziej zasmogowane rynki, już na swoim miejscu. Montaż bardzo prosty, trwający jakieś 5 minut :)

Dla przyszłych zamawiających, filterek różni się miejscem montażu czujnika przedlift/polift. W polifcie czujnik jest z prawej strony, a w przedlifcie na dolnej krawędzi ramki filtra. Warto sobie zajrzeć przed zamówieniem, gdzie dokładnie znajduje się czujnik jakości powietrza.

Pozdrawiam ;)

Opublikowano

Piękne masz to A5, super że w PB, do tego kolorek Daytona z pakietem competition miażdży system :kox:. Nic tylko teraz dbać, lać i jeździć. :whistling:

 

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, D4NTE napisał:

Piękne masz to A5, super że w PB, do tego kolorek Daytona z pakietem competition miażdży system :kox:. Nic tylko teraz dbać, lać i jeździć. :whistling:

 

Dzięki, jak wpadną plakietki exclusive to będzie +10 do lansu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

T5ZOIDVl.jpg
5p81xSfl.jpg
dhM9j5Ll.jpg
BX3JqE6l.jpg

Szyld Audi exclusive na pokładzie  :drunk: Są wykonane z metalu i dobrze się komponują z dekorami  :)

Opublikowano

Piękna a5tka :) kolor robi robote i c+ :D

Opublikowano

Gdzie dorwałes te plakietki ??

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Leszczonka napisał:

Piękna a5tka :) kolor robi robote i c+ :D

Dzięki ;)

44 minuty temu, peter22 napisał:

Gdzie dorwałes te plakietki ??

Na ebay, z przesyłką z Hiszpanii niecałe 120 pln za 2 sztuki :)

Opublikowano

Fajnie współgrają z całym wnetrzem?wiśnienka na torcie:thumbup: jakiś problem z montażem?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, instruktor83 napisał:

Fajnie współgrają z całym wnetrzem?wiśnienka na torcie:thumbup: jakiś problem z montażem?

Oryginalnie te plakietki mają z tyłu bolce montażowe + zaciski do nich. Ja uciąłem te bolce i zamocowałem na klej okej :thumbup1: O wiele łatwiej tak zrobic, niż rozbierać drzwi i jeszcze wiercić w tapicerce.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.