Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Od razu inaczej w środku,  jeszcze dekor zegarów zmienić i będzie git. Ta gałkę obroc w końcu ,  czy chinczyk tak zrobił że nie można?

Opublikowano
  • Autor
5 minut temu, MaciekPL napisał:

Od razu inaczej w środku,  jeszcze dekor zegarów zmienić i będzie git. Ta gałkę obroc w końcu ,  czy chinczyk tak zrobił że nie można?

Dzięki zegary też pewnie pójdą w black. Gajgę da się obrócić, muszę zdjąć górny oring i go odwrócić po prostu. W jakiś dzień się tym zajmę :)

Opublikowano

Fajnie wygląda teraz tunel :thumbup1:Black robi fajna robotę,  jest tylko jeden dekor ,który widzi mi się bardziej , ale dostać go.......To jak trafić lotto:facepalm:beufort:slina:

Opublikowano

Samemu wymieniałeś ? Bardzo ładnie ? 

ja jak robiłem to tak długo ze myślałem ze oszaleje a do tego wpadło mi zabezpieczenie od zapalniczki do wybieraka i zablokował skrzynie  - lawetą zabrano auto :)

Opublikowano
  • Autor

Jak mam być szczery, to mam mieszane uczucia co do dekoru piano. W sensie że nie wiem czy jest ładniej niż było, ale na pewno inaczej. Przez prawie 5 lat był srebrny i przyszedł czas na zmianę. 

Hehe Rafał, to ładnie tam cudowałeś. Ja już kiedyś rozbierałem tunel więc wiedziałem, jak się za to zabrać ;)

Opublikowano
8 godzin temu, instruktor83 napisał:

Fajnie wygląda teraz tunel :thumbup1:Black robi fajna robotę,  jest tylko jeden dekor ,który widzi mi się bardziej , ale dostać go.......To jak trafić lotto:facepalm:beufort:slina:

Był na allegro dobre pół roku :P

Opublikowano
  • Autor

hTB8hy3l.jpg
5eI3grml.jpg

Jest nieźle, pozostaje jeszcze ogarnąć dekor między zegarami :wink:

Opublikowano
1 godzinę temu, liquid8p napisał:

hTB8hy3l.jpg
5eI3grml.jpg

Jest nieźle, pozostaje jeszcze ogarnąć dekor między zegarami :wink:

Ten dekor coś nie do końca wszedł jak powinien.

Opublikowano
1 godzinę temu, MaciekPL napisał:

Ten dekor coś nie do końca wszedł jak powinien.

Wygląda to jak jakaś nakładaka na dekor. Chińczyk?

Opublikowano
  • Autor

Tak to jest nakładka, gdyby mi się znudziło zawsze mogę wrócić do poprzedniej wersji w minutę :D

Wprawne oko macie, kupiona na ali i całkiem nieźle wykonana.

Edytowane przez liquid8p

Opublikowano
  • Autor

Wnfcg3hl.jpg

P3SuBrwl.jpg

2PexpeDl.jpg

kw8VI8nl.jpg

 

Wczorajsze spotowanie :)

Edytowane przez liquid8p

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Mały aktual, wpadły LEDy do halogenów i świateł cofania. 

DsNDCYNl.jpg
SJBPgiIl.jpg
fX56zq0l.jpg
1uSZBt6l.jpg
3UlN7eRl.jpg
znaJyfLl.jpg
w5yJgVql.jpg
TIT3HTdl.jpg
helZDKjl.jpg

Szczególnie mod polecam z tyłu, zwykłe wsteczne żaróweczki tylko coś tam świecą. Ledy bardzo dobrze oświetlają mocno zaciemnione miejsca, znacznie to ułatwia cofanie :)


 

Opublikowano
Godzinę temu, liquid8p napisał:

Mały aktual, wpadły LEDy do halogenów i świateł cofania. 

DsNDCYNl.jpg
SJBPgiIl.jpg
fX56zq0l.jpg
1uSZBt6l.jpg
3UlN7eRl.jpg
znaJyfLl.jpg
w5yJgVql.jpg
TIT3HTdl.jpg
helZDKjl.jpg

Szczególnie mod polecam z tyłu, zwykłe wsteczne żaróweczki tylko coś tam świecą. Ledy bardzo dobrze oświetlają mocno zaciemnione miejsca, znacznie to ułatwia cofanie :)

 

bardzo podoba mi się te Ledowe oświetlenie wsteczne np. w A6 c7 po lifcie , powiedz mi czy ty uzyskałeś podobny efekt?

Opublikowano
  • Autor

W c7 po lifcie jak dobrze pamiętam jest już pasek led. W a5 jest po prostu zarówka. Nie wiem czy uzyskałem lepszy efekt wizualnie, ale na pewno ledy które zamontowałem świecą mocniej i dobrze oświetlają zaciemnione miejsca. Jest znacznie łatwiej przy cofaniu.

Mniej więcej u mnie wygląda to tak jak na filmie poniżej:

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

:siema: Wymieniłem osłonę airbaga, lekki strach był bo to jednak pirotechnika. Ale poszło jak po maśle :decayed:

T9O11sil.jpg

ufoB8Tnl.jpg

rS43lxRl.jpg

oNXnSjJl.jpg

GyBVKsRl.jpg

nNXF2eQl.jpg

TYvVV0wl.jpg

mtAutzzl.jpg

Gdyby ktoś potrzebował pomocy w rozebraniu poduchy, to służę pomocą :wink:

Niedługo wleci kolejny mod B)

Opublikowano

Czemu wymieniałeś?

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, kamelus_ napisał:

Czemu wymieniałeś?

Stara osłona była podrapana i przetarta w kilku miejscach. Brzydko to wyglądało.

Opublikowano

Fajnie porobiona a5??? możesz powiedzieć na co montowaleś lotkę na klapie?;)

 

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, serek92 napisał:

Fajnie porobiona a5??? możesz powiedzieć na co montowaleś lotkę na klapie?;)

 

Dzięki, lotka jest zamocowana na klej do szyb. Ważne żeby to był klej do szyb, nie klej do luster. Zewnętrzne listwy s-line też są na klej do szyb. Trzyma już 3 lata i nie chce odpaść :decayed:

Opublikowano

Dzięki za cenną uwagę bo przymierzam się do montażu i siebie podobnej??

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.