Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na srebrnej feldze lepiej by to wyglądało 

Opublikowano
  • Autor
48 minut temu, peter22 napisał:

Na srebrnej feldze lepiej by to wyglądało 

Wcześniej była srebrna i mi się opatrzyła. Jak dla mnie jest dobrze :cool1:

Opublikowano
  • Autor

W końcu znalazłem czas na umycie piątki...

Art7CtUl.jpg
FgrGnuRl.jpg
1w5JPfkl.jpg
322hKGTl.jpg
64lURITl.jpg
K7zkN0hl.jpg
mXVATsSl.jpg
UuAZtjFl.jpg
fnfydGWl.jpg
UwQRzhel.jpg

Szkoda jeździć teraz ;)

Opublikowano
W dniu ‎10‎.‎05‎.‎2020 o 12:38, liquid8p napisał:

W końcu znalazłem czas na umycie piątki...

Art7CtUl.jpg
FgrGnuRl.jpg
1w5JPfkl.jpg
322hKGTl.jpg
64lURITl.jpg
K7zkN0hl.jpg
mXVATsSl.jpg
UuAZtjFl.jpg
fnfydGWl.jpg
UwQRzhel.jpg

Szkoda jeździć teraz ;)

Po za hamulcwami nie ma tu co już rzeźbić:kox: Piękna jest

Opublikowano
  • Autor
14 godzin temu, Wandej napisał:

Po za hamulcwami nie ma tu co już rzeźbić:kox: Piękna jest

Dzięki za miłe słowa :cool1:

Opublikowano

Dopieszczona na maksa:thumbup1::naughty:aż miło się patrzy:decayed: co tam będziesz jeszcze działał?:naughty:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, instruktor83 napisał:

Dopieszczona na maksa:thumbup1::naughty:aż miło się patrzy:decayed: co tam będziesz jeszcze działał?:naughty:

Dzięki, miło się czyta takie komentarze :) A co w planach, generalnie to nie planuję już nic robić. Ale pewnie jeszcze coś się znajdzie :decayed:

Wczoraj trochę podziałałem przy dolnych osłonach. Osłona zderzaka nie do końca się zgrywała z osłoną silnika z rs5. Przerobiłem osłonę zderzaka tak, że jest jak z fabryki. Wszystko pasuje i nic nie odstaje :thumbup1:

Edytowane przez liquid8p

Opublikowano

Auto marzenie, widać że serducho włożone w prace ;)

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Olgierd93 napisał:

Auto marzenie, widać że serducho włożone w prace ;)

Dzięki :cool1:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Piątka jest na sprzedaż, jeśli ktoś zainteresowany to zapraszam pw ;)

 

Opublikowano

Co teraz?

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, kristof91 napisał:

Co teraz?

Jeśli się sprzeda to a7, aczkolwiek nową a-piątką też bym nie pogardził :)

Opublikowano

Pozdrawiam kolegę :thumbup1:

Auto myte dzień wcześniej, a tu już takie brudne.

a5x2auchan.jpg

Edytowane przez vicksonx

Opublikowano
  • Autor
33 minuty temu, vicksonx napisał:

Pozdrawiam kolegę :thumbup1:

Auto myte dzień wcześniej, a tu już takie brudne.

 

Pozdrawiam, zakładaj temat o aucie :drunk:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

VymSIHGl.jpg
NnJVSC5l.jpg

Dawno nic się nie działo, a więc wpadł mały gadżet. Obudowa kluczyka z audi a7  :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Strzeliłem lepsze zdjęcia kluczyka...

PlxFkZQl.jpg
4BXTXfil.jpg
KQvepbbl.jpg
DZcjc3Rl.jpg

:thumbup1:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadły klamki RS + skórzane podłokietniki drzwi biała nić... :thumbup1:

D5GKe9ql.jpg
8rUL8vTl.jpg

porównanie standardowy podłokietnik i skórzany...

1VHFfNil.jpg
441nIyDl.jpg

klamka standard i RS (zwykła jest z plastiku a RS z metalu)  :cool1: 

ubg4oMql.jpg

kilka strzałów w trakcie demontażu...

sOnPwoTl.jpg
B53rzYhl.jpg
VQCS2TUl.jpg

efekt po... :thumbup1:

bJhdpW9l.jpg
rljuGkml.jpg
z7rydwhl.jpg
o3Ktd5vl.jpg
XVc4dg3l.jpg

kilka godzin zeszło, ale warto było :D

no i tutaj podziękowania dla MaciekPL :notworthy:

Opublikowano

Teraz to igla jest :banan: klamki i podłokietniki robią robotę:)

Opublikowano

Gites. Łokcie mam i sobie chwalę. Ile takie klameczki?

Opublikowano
2 godziny temu, liquid8p napisał:





XVc4dg3l.jpg

 

Zdradzisz tajemnicę skąd brałeś te emblematy w boczkach "Audi Exclusive" ? :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.