Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Będzie jeszcze nowy emblemacik i oring. Stare już mocno wytarte.

Edytowane przez liquid8p

Opublikowano
  • Autor

LqzA8kZl.jpg

6XiTZh5l.jpg

6mMLHbDl.jpg

Lotka już prawie skończona :D

Opublikowano
1 godzinę temu, liquid8p napisał:

5v6p45Ul.jpg

Spy foto, w trakcie prac. Będzie jeszcze nowy emblemacik i oring. Stare już mocno wytarte.

Jak dla mnie mega słabo to wygląda. Jak już chciałeś coś tu przymodzić trzeba było dać poduchę do obszycia skórą (lub kupić oryginał obszyty).

Opublikowano
  • Autor

To zdjęcie nie oddaje efektu, telefonem strzelone. Na żywo o wiele lepiej to wygląda i jeszcze nie skończone. Porobię lepsze foty efektu końcowego.

Opublikowano
  • Autor

Lotka już na pokładzie :banan:

uFogVkhl.jpg

Wyszło git, czarny połysk z dodatkiem perły :cool1:

Opublikowano

No i od razu lepiej. Tak to powinno z fabryki wyjechać :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, kamelus_ napisał:

No i od razu lepiej. Tak to powinno z fabryki wyjechać :thumbup1:

Tak, jestem tego samego zdania :thumbup1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kierka po wymianie emblematu i oringu, stare już były mocno podrapane.

Dla tych, którzy zapragnęli by wymienić sobie chromy w kierownicy na nowe. Emblemat i oring to części jednorazowe i niewymienne. Są na stałe przymocowane od tyłu na zaczepy. Emblemat rozpadł się przy wyciąganiu, a oring musiałem cały rozwiercać. Ogólnie nie polecam nikomu brać się za to, ale mimo wszystko efekt końcowy wygląda spoko. 

Audi ma się dobrze, aktualnie szukam zderzaka na tył s-line. Najlepiej w kolorze :thumbup1:

Edytowane przez liquid8p

Opublikowano
  • Autor

JYQEqpSl.jpg

Już niedługo :cool1:

Edytowane przez liquid8p

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

kYzwDxsl.jpg

Już w najbliższym czasie...

Opublikowano
12 minut temu, liquid8p napisał:

kYzwDxsl.jpg

Już w najbliższym czasie...

Co tam działasz ?

Opublikowano
  • Autor

Dynamiczne kierunkowskazy w lustrach :wink:

Opublikowano

Jak tam zamontowane już? ?

Jak będziesz miał chęci możesz mi to zamontować hehe, ja zmieniałem stelaże na 14 pin to dosyć mocna misja jest. Śrubki małe, zatrzaski drugi raz nie dla mnie zabawa 

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze do mnie nie przyszły. To z chin idzie, to trochę potrwa. Dzisiaj tylko ogarnąłem wnętrze. 

Jak będziesz chciał dynamiczne kierunki w lustrach, to mogę ci zamontować. Nie ma problemu. Jak będziesz zamawiał, to tylko nie z alledrogo, bo tam drogo.

Opublikowano

Tez mysle nad tymi kierunkami tylko ze do moich narazie jeszcze nie ma pytałem to są w produkcji ponoc ?

daj znać jak to wyjdzie na żywo ;) 

Opublikowano
  • Autor

Do tych większych lusterek faktycznie nie ma, bo patrzyłem też. Ale będą za jakiś czas, na pewno.

Nakręcę filmik z efektu :)

Opublikowano

O koniecznie pochwal się efektem :) Podrzucisz link do aukcji ?

Edytowane przez AceMaster

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wpadły dynamiczne kierunkowskazy w lusterka :cool1:

gRsT2mkl.jpg

WXD90GWl.jpg

Porównanie zwykły vs dynamic:

UHS2zFtl.jpg

IRnZJc6l.jpg

Vhz7kzTl.jpg

Filmik na koniec:

Efekt po mega!!! zwykłych w słońcu prawie w ogóle nie widać. Dynamiczne widać bardzo dobrze :thumbup1:

Opublikowano
22 minuty temu, liquid8p napisał:

Wpadły dynamiczne kierunkowskazy w lusterka :cool1:

gRsT2mkl.jpg

WXD90GWl.jpg

Porównanie zwykły vs dynamic:

UHS2zFtl.jpg

IRnZJc6l.jpg

Vhz7kzTl.jpg

Filmik na koniec:

Efekt po mega!!! zwykłych w słońcu prawie w ogóle nie widać. Dynamiczne widać bardzo dobrze :thumbup1:

o kurczę zajeOOza :D nie mogłem się doczekać, jak z jakością? Ujdzie?

Opublikowano
  • Autor

Jakość świecenia w porównaniu ze zwykłymi można powiedzieć że 4K :decayed: Wykonanie samych kierunkowskazów nie budzi zastrzeżeń. Są takie ciemne, dymione.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.