Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Śruby mocujące reflektor przedni


kubajvc

Rekomendowane odpowiedzi

Moze mi ktos powiedziec jaki numer maja te sruby ? podczas wymiany zarowki zgubiłem dwie .


reflektora przedni prawy lub lewy xenon . nie wiem czy ma to znaczenie

a4 b6 2003 rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N 90684701 wkręt z łbem soczewkowym kombi M6X20

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N 90684701 tak to dokladniebta śruba. Bardzo dziękuję. Ciekawe ile taka będzie kosztowała w Aso. Może masz jakieś info?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N 90684701 tak to dokladniebta śruba. Bardzo dziękuję. Ciekawe ile taka będzie kosztowała w Aso. Może masz jakieś info?

1,20 zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mi też się zgubiły dwie tylko jedna o podanym numerze. I ta od strony ksenona długa. Ma ktoś może numer. Audi A4 b5 1.8 T lift 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, adrianjaro napisał:

Witam. Mi też się zgubiły dwie tylko jedna o podanym numerze. I ta od strony ksenona długa. Ma ktoś może numer. Audi A4 b5 1.8 T lift 

Pozdrawiam 

N 014 749 5     śruba imbusowa cylindryczna   M6 x 40...dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm myslisz ze to jest ta sruba. Juz nie pamietam ale byla czarna jak te dwie sruby z przodu. Tylko ze byla dluzsza. Masz moze jakas ciekawa stronke z numerami czesci do auta. I sklepy online gdzie mozna kupic czesci do naszych Audic

Edytowane przez adrianjaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realoem  tu masz lampę z ksenonkiem z 2000r   http://pl.realoem.me/Audi/RDW/A4/2000/223/R/9/941/941020

Edytowane przez sitar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, adrianjaro napisał:

hm myslisz ze to jest ta sruba. Juz nie pamietam ale byla czarna jak te dwie sruby z przodu. Tylko ze byla dluzsza. Masz moze jakas ciekawa stronke z numerami czesci do auta. I sklepy online gdzie mozna kupic czesci do naszych Audic

Nic innego nie ma  A sklepy to takie jak w necie ...:)

 

Bez tytułu3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche mi nie pasuje. Bo ta sruba co piszecie jest z drugiej strony. Wiec tak stojac przodem do reflektora prawego. Mamy po lewej stronie xenonu bolec ktory sie wklada w obudowe i to jest pewnie to numer 7 potem sa dwie sruby u gory numer 17 ale jeszcze jest wlasnie brakujaca moja sruba calkiem po prawej stronie(kolo kierunkowskazu) i odkrecic ja mozna jedynie przedluzka srubokreta i jest do tego specjalna dziurka. Jakbyscie mogli podajcie mi jakas dobra stronke z czesciami bo oprocz tego mam jeszcze jedna srube ktora mechanik zgubil od obudowy filtra powietrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyżej masz już 2 i lepszych nie znajdziesz.zauwazyles że są dwie 17? jedna z opisem gora i jedna dol

Edytowane przez sitar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...