Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****


Pepe quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Piękna sztuka ;) nieźle modzisz, smigasz do przodu aż milo;) dawaj foto na rękach i gwincie;)

PS. Podrzuc na priv gdzie kupywales gwint:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz : felunia sie pokarze jak założysz gwinta :)żeby furka sie prezentowała juz jakoś,,,, moze juz jutroo :D

rafaal14

gwint kupowałem na ebay.co.uk ale ta sama cena na allegro


-------------------------------------
I do gwintu wpadły takie felunie Rotiform 19'9J :D ::
image.jpg
image.jpg

A wiecZorkiem :) gwint + fela .
STANDARD I 18 dla przypomnienia :facepalm:
IMG_2902.jpg

!! GLEBA I 19 9J :banan: :D

IMG_2996.jpg

IMG_3001.jpg

IMG_3002.jpg
IMG_3008.jpg
IMG_3009.jpg
IMG_3011.jpg
IMG_3013.jpg
IMG_3015.jpg
IMG_3017.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kozacki egzemplarz Audi! :P Mogę wiedzieć jak cenowo wygląda sprawa takiego gwintu? ;) Ile musiałbym zainwestować w dobry gwint? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2k.

Ale aż się prosi że i coś z tymi listwami s4 zrobić. Okrutnie kaleczą takie fajne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cupek97 Gwint kosztował mnie 2500. A jazda na nim jest rewelacja auto trzyma sie drogi jak poje.... :) a dziury chopki amorki naprawde szybko wybieraja i cicho . W poruwnaniu na starym zawiasie jak kolo wpadlo w dziure to malo nie zostalo heh

Marcin607 pomalutku sie zrobi :) wpadnie Zderzaczek tyl i lotka na klape to autoko jedzie na poprawki i polerke przy okazji wszystko bedzie w kolor i bez wiestuning klamek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie opony miałeś na tych 18? Wyglądają na niezłe pączki

Widzę, że auto idzie w dobrym kierunku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin607 pomalutku sie zrobi :) wpadnie Zderzaczek tyl i lotka na klape to autoko jedzie na poprawki i polerke przy okazji wszystko bedzie w kolor i bez wiestuning klamek :D

kibicuję bo działasz bardzo fajnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam te listwy osobiście się podobają :decayed: Masz warunki widzę na ten gwincik. W Polsce nigdy bym się na to nie zdecydował :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tłusto na tych 19 :) ładnie się prezentuje oby tak dalej. Szerokości i bez awaryjnej jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki rozmiar opon i ile skrecony gwint na tyle bo mam podobny zestaw i bardziej nie chce kucnac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki rozmiar opon i ile skrecony gwint na tyle bo mam podobny zestaw i bardziej nie chce kucnac?

oponki to 225/35/19 a tylny gwint skręcony maxa i tez mi sie to nie podobało ze siedzi wysoko wiec wywaliłem te gumy co na ori sprężynach były nad i pod sprężyną po wywaleniu własnie ładnie siadł i od ziemi do blotnika mam 60,5 cm ale musze podniesc z centymetr bo nie mogę palca wcisnąć teraz i mi dobija na hopkach. a u ciebie jest ile cm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest 62 trzeba chyba przerobic regulacje, zeby nizej siadl. Po wyjeciu gum nie lata sprezyna na boki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majk ty nie ceratujj tylko dawaj te klocki i zakładamy :D:d bo mi sie trampki skonczą

Tomi : tarcZa wpadnie 350 :)

Edytowane przez Pepe quattro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...