Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czy można oglądać TV w trakcie jazdy?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ostatnio odblokowalem sobie możliwość oglądania teledysków w trakcie jazdy. Pytanie!!! Czy jest to karane mandatem. Czy jest to gdzieś napisane że nie można jak w przypadku korzystania z telefonu.

Pozdrawiam i zapytam sie jescze czy jest już możliwość oglądania filmów z karty sd czy tak jak do tej pory tylko z DVD czy cd. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź

Opublikowano

Jak o jest prawnie rozwiązane to nie do końca jestem pewien .

Wg mnie to rozprasza uwagę kierowcy, wpływa na Twoje i innych bezpieczeństwo i nie powinno się oglądać TV w trakcie jazdy.

Kiedyś miałem do czynienia z autem, gdzie możliwość oglądania TV była tylko i wyłącznie przy zaciągniętym hamulcu ręcznym. Podczas jazdy ekran się wygaszał, natomiast muzyka grała nadal.

Opublikowano

ja jeździłem całą Polskę na włączonych filmach lub teledyskach tylko denerwowało mnie to że przy 200km/h wyłączał się ekran ;/

Opublikowano
  • Autor

Rozmawiałem właśnie z policjantem. NIE MA TAKIEGO PRZEPISY ZAKAZUJACEGO OGLADANIE TV W TRAKCIE JAZDY I NIE MA TEGO W TARYFIKATORZE. Tak samo jak była zadyma z manetką od cb radia. Tez nie ma za cb kary.

Pozdro

Edytowane przez skrzypek100

Opublikowano

Kary nie ma co do sensu to jest to dyskusyjne, sam mam to odblokowane dla zony/corek jak jade za mna w dluzsza trase ( choc szczeze mowiac i tak w 99% biora tablet ), sam nie zawracam sobie tym glowy w czasie jazdy, szkoda zycia/zdrowia bo ludzie takie numery na drodze odp..... ze moment nieuwagi ze względu na kręcąca d*pa brazylijka na ekranie i nieszczęście gotowe.

Opublikowano

Sama rozmowa przez telefon rozprasza tv tez. Nawet jak puścisz np żonie która siedzi obok to i tak będziesz zerkal. Monitorki w zaglowkach dla dzieci z tyłku ok ale z przodu powinno być zakazane. W Czechach za oglądanie przez kierowcę filmu podczas jazdy jest mandat.

Opublikowano
W Czechach za oglądanie przez kierowcę filmu podczas jazdy jest mandat.

A z ciekawości - w jaki sposób policjant udowodni mi, że to ja oglądam film, a nie pasażerka z przodu? Chyba, że w ogóle nie można mieć z przodu włączonego filmu. Jak do tego zakazu ma się więc włączona nawigacja, na którą przecież też musimy patrzeć?

Opublikowano

Czeska policja ma wysokiego busa z kamerą wyprzedzają cie i nagrywają. Mówię tu oczywiście o ściganiu kierowców ciężarówek nie słyszałem żeby czepiali się osobowek. Jest zakaz na tv z przodu. Nie porównuj nawigacji z tv. Na navi zerkniesz raz na jakiś czas i tak nie rozprasza jak tv.

Edytowane przez .Pablo.

Opublikowano

Czeska policja ma wysokiego busa z kamerą wyprzedzają cie i nagrywają. Mówię tu oczywiście o ściganiu kierowców ciężarówek nie słyszałem żeby czepiali się osobowek. Jest zakaz na tv z przodu. Nie porównuj nawigacji z tv. Na navi zerkniesz raz na jakiś czas i tak nie rozprasza jak tv.

na Słowacji nie wolno mieć nic przyklejone na przedniej szybie(czołowej) nawet navi , tv ani wieszaka do komórki :D

Opublikowano
na Słowacji nie wolno mieć nic przyklejone na przedniej szybie(czołowej) nawet navi , tv ani wieszaka do komórki :D

I co? Każą mi zrywać rejestrator, który nie przeszkadza w jeździe, jest schowany za lusterkiem wstecznym przez co nie zasłania widoczności, a w przypadku kolizji jest dowodem? Brak tu sensu.

Nie porównuj nawigacji z tv. Na navi zerkniesz raz na jakiś czas i tak nie rozprasza jak tv.

Znam takich, którzy w navi patrzą częściej niż przed siebie. ; )

Opublikowano

na Słowacji nie wolno mieć nic przyklejone na przedniej szybie(czołowej) nawet navi , tv ani wieszaka do komórki

A żeby było śmieszniej to wymyślili największą puszkę na szybę, która pobiera opłatę za przejazd ciężarówką. Wszyscy mają jakieś małe, zgrabne urządzenia, a Słowacy taki "telewizorek".

Opublikowano

trzeba kupić mercedesa, no chyba że i w AUDI pójdą tym tropem.

http://m.mercedes-benz.pl/pl_PL/splitview/detail.html

10_Mercedes_Benz_SplitView_Technology.jp

Edytowane przez GreGoriO

Opublikowano
na Słowacji nie wolno mieć nic przyklejone na przedniej szybie(czołowej) nawet navi , tv ani wieszaka do komórki :D

I co? Każą mi zrywać rejestrator, który nie przeszkadza w jeździe, jest schowany za lusterkiem wstecznym przez co nie zasłania widoczności, a w przypadku kolizji jest dowodem? Brak tu sensu.

Tak każą zrywać:) , no to nie ja wymyśliłem taki pomysł i też jestem przeciw co do tego prawa

Opublikowano

Mam wielką nadzieję, że pytałeś się o to tylko jako pasażer

I taka mała kompilacja w gratisie, te 2 sekundy mogą pozwolić zrobić Ci unik przed debilem z naprzeciwka

http://www.wykop.pl/link/2906669/bardzo-mocna-kompilacja-wypadkow-samochodowych/

Edytowane przez Toskańczyk

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

to jak oni nawigują? Głosowo tylko?

na Słowacji nie wolno mieć nic przyklejone na przedniej szybie(czołowej) nawet navi , tv ani wieszaka do komórki :D
  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Instrukcja do odblokowania DVD podczas jazdy potrzebna,ktoś ma?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.