Treść opublikowana przez Fish3r
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8V3GA107241 Z góry dziękuję.
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
WAUZZZ8K9BA119764 Z góry dziękuję
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Mam ten sam problem co kolega wyżej w b6 03.2002 z tą różnicą, że podłączyłem oba przewody do sterownika airbag (piny 81 i 83 wg schematu z tego manuala). Wg schematu kolegi wynika, że drugi kabelek trzeba mostkować z modułem komfortu (zamiast pinu 83 w sterowniku). Ktoś wie jak to w końcu ma być podpięte?
-
Łokietnik oryginalny czy nieoryginalny do A4B6?
Zamówiłem kiedyś podłokietnik dedykowany do swojej audi (montowany w miejscu tylnej popielniczki), jak już miałem go w rękach okazało się że nie bardzo jest jak go zamontować. Sprzedający powiedział żeby go przykleić albo przykręcić na wkręty co wcale mi nie odpowiadało. Podłokietnik oddałem i kupiłem ori tu na forum. Moim zdaniem lepiej kupić używkę, ale oryginalną. Na pewno będzie lepiej wyglądać i dłużej posłuży.
-
Spotkania na drodze
Czarne b7 na numerach CSW z ramkami klubowym upolowane i obtrąbione w Lesznie
-
jaką drukarke kupić?
Mam Brothera na tusz, używam rzadko. Drukarka codziennie sama się włączy na chwilę, robi chyba coś w rodzaju czyszczenia i nic tam nie zasycha. Model to dcp-j140w, skaner, wifi itp. Kilka lat temu kosztowała 300 parę zł a tusze do niej kosztują ok 10zł za komplet. Osobiście jestem zadowolony
-
Kategoria B a motocykl
Teraz już nie wydają prawka bezterminowego tylko z ważnością na 15 lat. Skoro wcześniejsze kategorie (nie mówię o zawodowych) miałeś bezterminowo to tak je zostawili, a to co ci dopisali masz już z datą ważności.
-
Spot Leszno
Ostatnio byłem na motopasterce i też nie spotkałem nikogo z forum
-
Prośba o wycenę felg 16" od B8
Witam. Ile można cenić taki komplet? 16" 7,5J ET45. Bardzo ładny stan, nie porysowane itd
-
Przeróbka obudowy kierownicy pod tempomat (fotostory)
Przede wszystkim sprawdź czy moduł kierownicy obsługuje tempomat. Jeśli tak to montujesz manetkę i zostaje kodowanie. https://a4-klub.pl/index.php?/topic/14538-wymiana-modulu-kierownicy-pod-tempomat-kierownice-multifunkcyjna/
-
Zmiana tunelu 1DIN na 2DIN A4 B6/B7
Co do klimatronika to będzie działać (oczywiście po przyuczeniu VINu), jedynie po podłączeniu VAGa będzie wywalało błędy od nie podłączonych foteli, ale w niczym to nie przeszkadza. Sam najpierw wymieniałem klimatronik, a dopiero z czasem wymieniłem fotele na grzane. Co do kubka to niech się wypowie ktoś inny
-
Wymiana linki w mechanizmie podnoszenia przedniej szyby w A4 B6
Jest pole manewru przy skręcaniu ramki drzwi. U siebie ustawiałem według śladów po śrubach i wszystko pasuje.
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
który to bezpiecznik? Ten bezpiecznik jest podwieszony pod MCE, trzeba zrzucić osłonę nad nogami kierowcy żeby się do niego dostać.
-
Strefa Śmiechu
- B6 DIVISION
Witam Panowie. Szybkie pytanko; czy rns-e ledowy obsługuje muzykę w formacie flac?- B7 S-Line Piękny Kolor lecz mało Atrakcyjny
Największy efekt przyniesie zmiana felg na jakiś ciekawszy wzór. Poza tym oznaczenia z klapy "A4" i "2.0TDI" out. No i skombinuj zaślepkę haka na przedni zderzak. Reszty bym nie ruszał- B6 DIVISION
Mechanizm u góry fotela jest na dwóch sprężynach, a na dole trzyma go nit, więc albo rozwiercisz nit albo go zetniesz.- Biała wtyczka za subwooferem
Biała wtyczka jest od gniazda zapalniczki która jest w boczku bagażnika.- B6 DIVISION
Oryginalne blendy bose mają wgłębienie na znaczek, a zwykłe są całkowicie płaskie. Nawet jeśli są takie naklejki to nie będzie takiego efektu jak w oryginale.- Czerwone lampki ambiente nad tylną kanapę
W takim razie sprowadzę cię na ziemię Oryginalnie tylnych lampek z diodami ambiente NIE BYŁO- Bose
Na 1DIN też zagra, byle radio było ori Audi.- Czerwone lampki ambiente nad tylną kanapę
http://www.audi-sport.net/xf/threads/a4-avant-rear-ambient-light-installation.57496/ Z językiem raczej nie powinno być problemu- Problem z odpalaniem AVF
Może układ paliwowy łapie gdzieś ślepe powietrze albo paliwo mu się cofa- Problem z centralnym zamkiem - drzwi kierowcy...
Kostka w słupku siedzi sztywno. Skoro nie mogłeś jej włożyć na miejsce to myślę, że zabezpieczenie jest w pozycji zablokowanej. Musisz kostkę odblokować, włożyć na miejsce i z zewnątrz zablokować. Nie wiem w jaki sposób ci pękło to zabezpieczenie ale może da się to ogarnąć przy pomocy śrubokręta lub czegoś innego.- Truckerzy
Nie znaleziono strony - B6 DIVISION